Jump to content

Rio Tinto


Recommended Posts

6 hours ago, oddball said:

htedoh da napisem: ja bih zaista prihvatio da srbi brinu o zivotnoj sredini i da paze na prirodu, i da ovo nema veze sa politikom itd da svaki dan ne gledam djubre pored puta, oko zgrada, po prakovima, pikavce jebene svuda, Ada urnisana, deponije pored magistralnih puteva, djubre se baca iz kola itd. 

ja bukvalno ne znam dal' više naši ljudi prljaju ili ovi što čiste - manje čiste. ali pola parkova kroz koje prođeš deluju kao najprljaviji parkovi u Parizu na primer, što treba uspeti!

5 hours ago, manson said:

Samo kopaj.
https://www.b92.net/biz/srbija/vesti/45254/ogromno-nalaziste-u-srbiji-tamo-ima-zlata-za-pola-evrope/vest

Australijska kompanija Strikland metals u aprilu objavila da kupuje projekat zlata Rogozna u Srbiji za 37 miliona dolara. U julu završila akviziciju nalazišta koje krije 170 tona zlatnog ekvivalenta.

top, super smo prodali!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, reki said:

Lončar predstavio zdravstveni tim za litijum

RO FL

bukvalno :)) kadija te tuži, kadija ti sudi :))

očekivao sam da će biti makar u tom PR smislu dovoljno mudri da kažu "evo doveli smo 10 nestranačkih stručnjaka da budu u ovom timu iz svakog dela Srbije", a ono - Lončar :))

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

Crko majci govno mafijasko...btw, u SDu bilo samo 3000 ljudi na protestu iako hoce i rafineriju tamo da nam prave.

a sa druge strane sam prosle nedelje cuo likove u kaficu u SD-u kako kukaju da je gorivo preskupo...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

И то је ок, за почетак. Не видим у чему је проблем, слажем се да мора више и боље али биће и тога (како репресија буде расла). За ментално расуло, притиске и уцене у држави ово је одлично.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

И то је ок, за почетак. Не видим у чему је проблем, слажем се да мора више и боље али биће и тога (како репресија буде расла). За ментално расуло, притиске и уцене у држави ово је одлично.

Uhvatio sam slučajno danas ima neka televizija "VESTI" koja jelda valjda emituje samo vesti 🙂 Razmišljam, nije liku dovoljno što ima B92, Prvu, Informer, Kurir, Pink, Happy, Tanjug, K1, nego je morao da pokrene i neke glupe kablovske kanale gde čak ne zna ni kako da ih nazove pa se više ni ne trude :))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, togFU said:

Taj "VESTI" kanal je rinejmovani onaj "Pink Info" ako se secate

aaaaa, sad se sve slaže. vidim da je produkcija ok, znači morao je biti neki poznatiji kanal iza toga.

a i sad mi nešto prolazi kao kroz maglu da je tamo postao glavni urednik onaj Srđan kad su ga kickovali sa Prve zajedno sa Jovanom Joksimović, ali možda sam i pogrešio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...