Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

On 6/8/2024 at 9:54 AM, oddball said:

postovao sam zbog novog soja necega pa cekam da se ponovo poka objava pandemije i cudotvorne obavezne vakcine.

ja se nisam vakcinisao btw

 naravno, jasno mi je što si okačio šalim se ja malo, tako da jeste pitanje kad će opet neko novo ludilo 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, SATAN said:

Само да додам, још једаред, да си био у праву за неке ствари и да треба да ми то трљаш на нос. После кажу Сатан не прихвата критике!


Za šta je bio u pravu? Baš me zanima 😄

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, alfa said:


Za šta je bio u pravu? Baš me zanima 😄

Вањица сујетица 🙂

Па на пример да је Ковид постојао, али да је све око њега превара, и медијска хајка, укидање лекова који лече а увођење других који не делују, проглашавање шарлатанима свакога ко каже нешто против званичних изјава, па макар он био и Нобеловац, па цела прича око вакцина, па зилион глупости које су изрекли типа вирус остаје 2 недеље на металним површинама, и брдо још глупости 🙂

Али ти и даље мислиш да си паметан јер верујеш "струци" и "званичној медицини", мада је и идиоту јасно да то нема везе једно са тим 🙂

img_1_1718027519391.jpg

И Фаучи је струка 🙂

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Elvis J. Kurtovic said:

Вањица сујетица 🙂

Па на пример да је Ковид постојао, али да је све око њега превара, и медијска хајка, укидање лекова који лече а увођење других који не делују, проглашавање шарлатанима свакога ко каже нешто против званичних изјава, па макар он био и Нобеловац, па цела прича око вакцина, па зилион глупости које су изрекли типа вирус остаје 2 недеље на металним површинама, и брдо још глупости 🙂

Али ти и даље мислиш да си паметан јер верујеш "струци" и "званичној медицини", мада је и идиоту јасно да то нема везе једно са тим 🙂

img_1_1718027519391.jpg

И Фаучи је струка 🙂

Ala si ispinovao, svaka ti čast, Vule bi bio ponosan na tebe!


Nešto se ne sećam da su ovde ljudi verovali Konu, Faučiju i sličnim, da ljudi nisu govorili da mediji pumpaju i da BIG FARMA koristi momenat za zaradu.

Kad okačiš neke rabine koji u podrumu pričaju kako će vakcinisani da pomru za 6 meseci, jebiga, šta da ti kažem.

Na kraju, ja baš i nisam hteo da se pravim pametan. Tačnije i jesam u početku, ali kada mi je više bliskih prijatelja, koji su doktori, i bukvalno su ginuli u prvim talasima kažu da ni oni ne znaju šta se dešava, da ljudi različitih godina i zdravlja samo padaju ko muve, šta ja da se pravim pametan. Ako oni umiru u skafanderima, šta ti je teško da staviš masku kad uđeš u prodavnicu? Čak i da ne pomaže uopšte, a pomaže, bar zbog drugih ljudi koji se zentaju.

Ti se praviš pametan od starta, zato što su eto tebi neke stvari logične jer si video na nekim YT klipovima u trenutku kad je opšti haos. Zato što si takva ličnost, jebiga, lepiš se za svaku teoriju zavere i ovo je za tebe bio zicer. Skapiraj da ništa ne znaš, ne razumeš tu tematiku jednostavno. Ne moraš da se vakcinišeš, meni je to skroz ok, ali nemoj ni da kenjaš. Imaj malo više empatije prema drugim ljudima, neki su hipohondari, neki vuku nešto i zentaju se da će ih to pogurati.

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Бој се овна, бој се говна,  кад ћеш живјет'? 🙂

Истина је да јесам био јако изреволтиран, видео се јасно мој фруст на форуму. Од почетка сам викао да је превара, не зато што сам ја паметнији од некога, него што имаш јасан образац како делују мас медији, чим сви вичу нешто у глас, не дозвољавајући друго мишљење,  знаш да је иза нешто и то није теорија завере него буквално аксиом.

Малтене, замисли  ситуацију каква је сад по Европи, сви медији вичу Руси су зликовци, напали су Украјину из освајачких разлога, нацисти проклети, а ти стојиш оно у фазону чекајте људи, није то тако, јесте нормални, и џаба, сви те нападају. Е тако сам се ја осећао, нешто што теби делује толико јасно, а нико не види и праве их будалама. И јесам качио свашта у глупим расправама, али оно што сам изјавио стојим и сад иза тога

  • Upvote (+1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Морали сте да чачкате Елвиса, ето вам сад. 

Био је управу за то што су направили спрдачину од целе приче и преувеличали (а тиме отворили пандорину кутију горепоменутим теоријама, изговору за невакцинисање деце и сл.).

Spoiler

sailor moon you didn't do anything, my work here is done

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pa u tome i jeste glavni problem, sto su napravili sprdnju i biznis od medicine i farmacije.

Ne zna se ko je gori, ovi što su pod parolom struke trovali narod sa idiot-merama ili ovi što su to koristili za teorije zavere.

 

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SATAN said:

Морали сте да чачкате Елвиса, ето вам сад. 

изговору за невакцинисање деце и сл.).

  Reveal hidden contents

sailor moon you didn't do anything, my work here is done

 

И овде да се оградим да нисам из те приче, сва моја деца су вакцинисана по вакциналном календару

  • Upvote (+1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

Бој се овна, бој се говна,  кад ћеш живјет'? 🙂

Истина је да јесам био јако изреволтиран, видео се јасно мој фруст на форуму. Од почетка сам викао да је превара, не зато што сам ја паметнији од некога, него што имаш јасан образац како делују мас медији, чим сви вичу нешто у глас, не дозвољавајући друго мишљење,  знаш да је иза нешто и то није теорија завере него буквално аксиом.

Малтене, замисли  ситуацију каква је сад по Европи, сви медији вичу Руси су зликовци, напали су Украјину из освајачких разлога, нацисти проклети, а ти стојиш оно у фазону чекајте људи, није то тако, јесте нормални, и џаба, сви те нападају. Е тако сам се ја осећао, нешто што теби делује толико јасно, а нико не види и праве их будалама. И јесам качио свашта у глупим расправама, али оно што сам изјавио стојим и сад иза тога

Fair enough.

Treba uzeti u obzir i ovo što je cali okačio. Samo možemo da nagađamo šta se sve izdešavalo iza kulisa.

 

Kapiram šta hoćeš da kažeš sa ovim poređenjem, samo su se tada sve sile slagale oko ključne stvari.

  • Like +1 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kovid je bio pre 4 godine, trajao do pre 2 godine, i danas da nema ovog topika niko ga se ne bi ni secao, i bolelo bi nas uvo za kovid.

Ja sam primio 3 vakcine i sjebale su me skroz, napunio sam 50 god I postao mator. 

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, f4ts0 said:

kovid je bio pre 4 godine, trajao do pre 2 godine, i danas da nema ovog topika niko ga se ne bi ni secao, i bolelo bi nas uvo za kovid.

Ja sam primio 3 vakcine i sjebale su me skroz, napunio sam 50 god I postao mator. 

ja sam pre nekog vremena gledao onaj neki polu-horor baziran kao u vreme covida, nose maske u prodavnici, ovaj dolazi kući iz prodavnice i pere stvari koje je kupio u sudoperi, i razmišljam kako deluje kao neka daleka prošlost a bilo pre 2 godine ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...