Jump to content

ClassicWoW


mladenq

Recommended Posts

za sad su svi manje-vise pasivni (barem kod mene), ponekad izbije neko sibanje, ali retko. jedino me malo stresira gold grind, apsolutno ne znam sta da radim kao warrior. mining i blacksmithing daju kitu (ili nesto sitno ponekad) - ne mogu da farmujem 30 mobova istovremeno kao mage, ne mogu da nudim ljudima Mara Princess run za 15-20g, necu moci da farmujem DM kad ga puste, niti sam pravio torbe, niti valjam enchantove, itd, itd. imam ~160g, a pljusnuo sam 350 na Devilsaur set. mislio sam da kupim Axe of the Deep Woods, ali kako stvari stoje, izgleda da cu da se preznojavam u UBRSu i farmujem kao manijak Renda . jebo me warrior =(

Link to comment
Share on other sites

ja sam lvl 27 😃  mada sam kasno poceo. zato sam nabudzio fishing i cooking po 200, isto i herb/alchemy

igra je savrsena, ali je isto tako bila savrsena i na privatnim serverima. sve sam to odigrao barem po 30x

jos igram huntera kojih sam izlevelovao barem 10 u vanili/tbc/ na privatnim serverima

plan je da uzmem 60, i gearujem se bis preraid i batalim. ne planiram ni pvp ni raids. uvek sam voleo 5manove da igram. malo kajtujem drakkija malo solo farmujem dm. dosta 

da je izasao tbc to bi igrao iz sve snage

samo da se dovucem do lvl 50. i na konju sam. kada dodjem u  azsharu. winterspring, epl, wpl, silithus, ja toliko uzivam to da igram da to vise ne racunam u levelovanje. 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ja pikam na golemaggu. Krenuo tu sa guildom sa northdale-a. Dobra ekipa. Semi-hardcore guild,sa ozbiljnim old scool igracima,naravno tu je casual ekipa za dobro zezanje. Ima par nasih momaka,stvarno uzivanje igrati kad se ima vremena. Prekjuce sam dingovao 60ti,jbg mnogo posla pa se nema vremena,a ovaj ozbiljniji deo ekipe ima MC i Ony na farmu vec uveliko. Ako je neko od nasih tu na alijansi nek se javi...

Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2019 at 12:49 AM, kblo11c said:

Ja pikam na golemaggu. Krenuo tu sa guildom sa northdale-a. Dobra ekipa. Semi-hardcore guild,sa ozbiljnim old scool igracima,naravno tu je casual ekipa za dobro zezanje. Ima par nasih momaka,stvarno uzivanje igrati kad se ima vremena. Prekjuce sam dingovao 60ti,jbg mnogo posla pa se nema vremena,a ovaj ozbiljniji deo ekipe ima MC i Ony na farmu vec uveliko. Ako je neko od nasih tu na alijansi nek se javi...

 

Aj pozovite me u guild, ZeeZee , juce sam dingovao 60 a treba mi guild za raidove/ubrs/lbrs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
"https://www.twitch.tv/glavata1389/clip/ArborealWittyElkNotLikeThis"
Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...