Jump to content

Kriptovalute


badnick

Recommended Posts

  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja imam dve kartice u mini rig kopale eth na hive os 😄 sta sada ? da sacekam koji dan.. i tako ne znam ni dal cu se snaci da konfigurisem a dobit je minimalna 😄

 

moju 3080 u mom racunaru sam prebacio na nicehash juce... E sad fora sto cesto gasi miner i pali opet novi.. tako nije nekada radilo..dal se nesto zeznulo? 🙂 posto je to toliko simoblicno sada ne znam ni dal vredi da gledam...secam se kad sam placao nvidia go i original igre samo da bi 3080 kopala stalno bez pauze za gaming...jer je bilo jeftinije tako nego igrati piratske igre na 3080 😄

pre godinu+ dana

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ja jutros na poslu video da mi majneri na pool-u ne rade nista. prvo sam pomislio da mi je nestala struja, ali kada sam dosao vidim da nema konekcije na bazenima. prebacio sam na nesto drugo dok ne vidim kako da majnujem ovo moje, ili sta ce se desiti dalje.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, oddball said:

ja jutros na poslu video da mi majneri na pool-u ne rade nista. prvo sam pomislio da mi je nestala struja, ali kada sam dosao vidim da nema konekcije na bazenima. prebacio sam na nesto drugo dok ne vidim kako da majnujem ovo moje, ili sta ce se desiti dalje.

na šta ćeš sad da se greješ zimi? :))

Link to comment
Share on other sites

pa ako je za grejanje onda moze da kopa uvek nesto..i sa 0e dobiti.. jer ima grejanje 🙂

 

Meni bila ideja kako bi lepo bilo biti na severu kanade u onim divljinama (Cetinarkse sume, planine...meni to deluje kao raj... Eto da ne bude da imam nesto protiv celog kolektivnoh zapada 😄 )..i tu neka kucica na jezeru poluzaledjenom...i par rigova za grejanje i profit 😄 svakako ti puno para tamo i ne treba 😄 nije da medvedi imaju prodavnice 😄

 

inace ugasih i 3080,. ne vredi cimanja sada 🙂 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, qwert00 said:

Meni bila ideja kako bi lepo bilo biti na severu kanade u onim divljinama (Cetinarkse sume, planine...meni to deluje kao raj... Eto da ne bude da imam nesto protiv celog kolektivnoh zapada 😄 )..i tu neka kucica na jezeru poluzaledjenom...i par rigova za grejanje i profit 😄 svakako ti puno para tamo i ne treba 😄 nije da medvedi imaju prodavnice 😄

otkud znaš koliko košta struja u kanadi? 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

na šta ćeš sad da se greješ zimi? :))

ma rokam ja dalje, samo sada kalkulisem sta bi bilo najbolje. stabilizovace se u nekom trenutku, i to relativno brzo. nece biti kao ETH ali nesto ce se promeniti. Uskoro ce se majnovati vise jer ce gomila u EU odustati zbog previsokih cena energenata sto znaci da tamo gde je jeftinija struja vise serova ce se izmajnovati.

Chris Emms je stigao u Moskvu :) Saudijci su otkacili amere i pustili coveka, a ovaj prvim avionom za Rusiju.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2022 at 9:55 AM, oddball said:

ma rokam ja dalje, samo sada kalkulisem sta bi bilo najbolje. stabilizovace se u nekom trenutku, i to relativno brzo. nece biti kao ETH ali nesto ce se promeniti. Uskoro ce se majnovati vise jer ce gomila u EU odustati zbog previsokih cena energenata sto znaci da tamo gde je jeftinija struja vise serova ce se izmajnovati.

Chris Emms je stigao u Moskvu 🙂 Saudijci su otkacili amere i pustili coveka, a ovaj prvim avionom za Rusiju.

rokni šta god čisto da ti ne stoje na leru, pa posle razmišljaj 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
24 minutes ago, Jose Jimenez said:

Još jedan dobar razlog zašto treba izbegavati obskurne projekte: tipa koji ima jako tehničko znanje umalo da zeznu za $10k iako je uradio domaći

 

haha, pa ovo je vrh:

Quote

 

/17 It turned out that this frontend literally hardcoded that as soon as $4000 is exceeded in a transaction on the DEX, they would rug that transaction.

An evil genious!!

If everyone gets rugged by their swaps, people quickly ditch the project. If only 1% gets rugged however...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...