Jump to content

Recommended Posts

Ako Bog i sudbina kleta daju trebalo bi da budem tu, al javicu ovde ako iskrsnu obaveze:)

Btw, ajmo opet ista prica...na koju foru se meni ne desava nijednom da zapalim tier veci tenk vec 2 meseca...znaci gadjam stalno sa strane i od pozadi u motor, probao sam cak i sa goldom i HE...igram ono sto imam od mediuma, uglavnom skodu t25 autoloadera, chi-nu-kai, sherman jumbo i t20...ove vece tiereve nisam pokusavao, dal da probam sa nekom 8 ili 9 da zapalim tier 9 ili 10, to mi deluje manje verovatno, mozda sa goldom? Dajte neki savet ili mozda znate negde drugde gde su pricali o ovom problemu, nisam gledao na zvanicnom WoT forumu?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sacekaj novi patch, menjaju se neke misije... I bas ta da se zapali tier veci se menja. U sustini bice slicna, isto ces morati da palis samo ce biti svejedno koji tier :)

stvarno, jel to potvrdjeno, daj boze:)...btw, i posada sa WT E100 ce biti automatski pretrenirana na Grille 15

taman sam hteo tu zensku posadu da stavim na cehe i uzmem t34/100 od 1. maja kad bude na popustu:(

imaj u vidu da t34/100 i TVP imaju radio operatera, a tier 8 i 9 nemaju, cisto da ne potrosis jednu zensku bezveze

Znam da je tako, al nema veze, onda biih morao njih 5 zajedno samo na neki tenk koji ima 5 clanova posade zbog njihovog zenskog bia bonusa...a mogu i da uzmem samo 4 i stavim ih na neki sa 4 clana, jebes ovu petu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nece ova set on fire misija, pa to ti je. Sve mi se desilo osim ono sto treba, cak i da dva puta uzastopce zapalim dva tenka, ali istog tiera. Ostaje mi jos samo jos jedno da probam, kazu ljudi da je Cromwell dobar za tu misiju. Pa posto nemam tu granu Engleza dal da puknem jedno 50k free expa i probam sa njim?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel to sigurno, ne videh negde taj info...i jel nece valjda da nam onda propadnu ovemisije koje smo ispunili...btw, c/p sa kazna kru strane

There were a lot of misinformation, these days, about new rule that WG plans to introduce, concerning platoons. There were rumors that WG will ban platoons where all tanks are not the same tier etc etc, which is not true ofc. We found out that solution is much simpler one. If you all have same all similar Tier tanks in the platoon you will get a small XP boost while playing. On the other hand, if Tier difference is greater you will be penalized by getting less XP. Now that doesn't mean you have to play with your tier only, because WG will tolerate normal difference in tiers (1 or 2).

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kao sto smo pretpostavili Cesi su na akciji ovog meseca...jos ja da se smislim sta cu da radim sa misijom i posadom za njih...sad sam se zainatio, hocu bre novu posadu sa 3 skilla za Cehe, pa makar ceo maj pikao dok ne zavrsim misiju, a onda spucao ceo free exp da preskocim T34/100 i uzmam TVP VTU dok je jos na popustu:)

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/top-tree-tvp-t5051-2016/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...