Jump to content

Recommended Posts

Btw, jos jedno nubovsko pitanje. Da mi bi radio teamspeak morqam da stikliram voice chat u settingsima i u ts-u da se konektujem na server koji mi daju u igri, jel tako?

 

edit, nublar sam, mikrofon mi izgleda radi samo kad ga zastekam sa zadnje strane kucista gde je ulaz za zvucnike, kad ubacim dzek napred rade samo sluske

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sto si se bre iznervirao? :) Mislim to je tako, malo te ide, pa te onda ne ide, pa sve u krug. Ja sad pizdim na Engleze, bukvalno ne mogu da se sastavim s njima, ali peglam u nadi da ce biti bolje :) A statistiku slabo i pratim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Klan Rur mi je poznat jos od vremena Quake 2 na sezam serverima, ponekad pratim vesti, opise... Posle nekoliko decenija lutanja po raznim igrama skrasio sam se na WoT-u pre par godina. U poslednjoj kampanji napravljena je nepravda prema clanovima klana kome i ja pripadam. Ovim putem zelim da vas obavestim o tome.

 

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/395781-stug-banovano-15-igraca/page__pid__8184791#entry8184791

Link to comment
Share on other sites

Congratulations on your success in 'World on Fire' event! As a reward for your accomplishments, your account has been credited with T23E3, an American Tier VII medium tank
We hope you've had a great time and look forward to seeing you in your new tank in battle soon!
 
o/

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Btw, ostalo mi jos 3 dana premiuma, taman da prodje ovaj bonus vikend pa pravim pauzu malo. Imam jos oko 5k golda, to je 2 meseca premiuma kad me bude opet uhvatilo da igram. Ionako sam spucao svih 10 miliona kredita na e100, gw tiger p i sta-1, sad sam na 100k:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...