Jump to content

Recommended Posts

da, imash Otsu-a u garazi, sa posadom na 100% :)

 

probao sam ga par partija,, nazalost imao sam jako zanimljive saigrache, kao tier I je ok, ume da odradi chak i po koji bounce za svoj tier :)

 

edit: drugim rechima : 日本の戦車が到着しました!タンクの世界、行こう ! :D

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao da se mlatim sa test serverom, ali elevacija topa nadole je magicna. Bukvalno magicna jer ja licno ne vidim gde ide ostatak topa koji je unutra da bi dozvolio ovo, jedino ako je ceo top spolja montiran. Ni kako se penjes uz stablo ne postaje manje neverovatno. Mozes da roknes komsiju sprat nize ovim Tier1 tenkom.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Оно није реално, пуцам испред себе са оним чи-ну тенкићем, доста је прецизан и брзо пуни. Одлична машина за тиер5. 

 

А такође је сјајно што су апсолутно невидљиви. Одлични су ови јапанци

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

I meni se svidjaju, tj. ne svidjaju, jer ih ne igram :) S obzirom da igram samo low tier tenkove, ali mogu da im pohvalim topove, imaju jak zvek i dobru depresiju. Otsu ima i fin armor. Mislio sam da iz Njemaca zadjem malo u Ruse i Amere, ali Japanci mi se stavljaju polako u listu zelja, prosto posmatrajuci ih.

 

Verovatno cu im posvetiti malo vremena kad prodje ovaj pocetni hajp za njima. Dosta mi je sto je od 30 ljudi u pratiji njih 26 vozi Otsu.

Link to comment
Share on other sites

WGNY2014

 

Sinovi, mislim da je ovo multiuse 3 day premium code.

 

Uzivajte, 2 ortaka i ja sad aktivirali.

kod je samo za jednu upotrebu po nalogu, novogodisnji pokloncic

 

 

Ima li smisla kupovati SuperPershinga sada dok je 2 600 dinara? :D

superpersinga zaobidji u sirokom luku, dosta je losiji sada, nema ni oklop koji je imao, a i dalje ima los top.. pomenuo si E25 on je vec odlican ja imam zlata dovoljno za njega i premisljam se da li da ga uzmem posto vec imam dikermax-a, a imam i jagdpz e100, WT grana mi za sada jako sporo ide

Link to comment
Share on other sites

ako se radi o partijama sa tier I novim japanezerom, tj. taticom (zove se otsu, pa mu tepam tatko :P), onda je to stvar koja se svima deshava. Naime, verovatno je u pitanju neki bug sa samim dizajnom tenka, pa se deshava da u partijama u kojima ima recimo 10ak tatica u jednom timu, jednostavno fps padne na npr. 11 (ako je 40ak-60 normalno) i da kasnije kada se guzva razidje, postane normalan. Ovaj bug mozesh da reshish tako shto gledash samo svoj tenkic iz ptichije perspektive, tj. tako podesish zum u pochetku dok se ne rashchisti guzva (makar sam ga ja tako reshio).

 

E, ako se ne radi o ovom bug-u sa tatkom, onda je verovatno problem do tebe, shto me vraca za pochetak na ovo shto ti je napisao Shoneee.

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, razmišljam se između njega i e-25 :)

N eznam dal si kupio, ja sam igrao ranije sa Super Perom i bio je odličan baš dobro zarađuje, sad ne znam dal su ga dirali, bilo je priče da će da ga menjaju.. Ali ja skoro imam 1000 partija i bio je baš dobar tenkić :D doduše ja ga zamenio uzeo Panth/M10 i Su100Y i bolje da nisam to radio, ali dobro. Ja sam za Super Peru  [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...