Jump to content

Recommended Posts

Успео сам, урадио сам disable/enable конекције.

 

Сад имам неке лагове, пинг уместо тријес иде преко сто, а игра се понаша ко да је преко пар иљада. Ваљда је због гужве.

 

Него, дал је реална т2 артиљерија рофл

 

Victory!
Battle: Ensk Wednesday, 24 July, 2013 6:47:56 PM
Vehicle: Loyd Gun Carriage
Experience received: 193
Credits received: 3,662
Battle Achievements: Mastery Badge: "3rd Class"
 
 
Океј, капирам да је т2, капирам да је данас изашо печ и да нико није стигао да набифла скор, али са 193 икс пе да добијем мастери било ког ранга је рофл. Али ај то на страну, него што сам направио 28 (двадесет осам) демиџа директним поготком у лајт тенк другог тиера. Остало сам све промашио. Ејмтајм је стварно, али ствааарно нешто што не треба да постоји ни у којој игри јеботе:)
Па нисам знао да је то баш оволико сјебано ахах:)
  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Него, дал је реална т2 артиљерија рофл

 

Victory!
Battle: Ensk Wednesday, 24 July, 2013 6:47:56 PM
Vehicle: Loyd Gun Carriage
Experience received: 193
Credits received: 3,662
Battle Achievements: Mastery Badge: "3rd Class"

 

koliko si me sada dobio sa ovim postom ahahahahahaha :D gz ! :D

 

ne mogu da prestanem da se smejem :D strashno :D

 

ali pazi, boli te uvo, profitirao si :D dobicesh mastera sa 350 maksimalno :D

 

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Па могуће је, али је жешће смарање, само ми је љубав помогла:) Јер оно, куцаш имена на правим местима помоћу неког тамо хекс курац едитора (јер се промена имена члана посаде плаћа голдом, тако да то ''не сме'' да се ради), па гледаш како ти се зове који лик, па именујеш акордингли, па онда мењаш слике, а то опет не можеш тако што нађеш посаду него опет отвараш у неком петом курцу да би поставио слику тамо где треба и вероватно минимизираш и максимизираш вот за то време и рифрешујеш да видиш дал ти је Мако Мако или није... И тао ко дебил сто година и онда дође печ и прејебе ти све то (јер не трипујеш фајлове тамо у фолдерима за модове него у кор фајловима).

 

Мада, можда је то неко узео па се патио, па направио неке скрипте да то ради боље, па спојио више модова у један итд. Са друге стране, за све те промене би требало да дајеш голд, тако да не верујем да се ико пати нешто претерано око модова који су вероватно анатемисани од стране WG, а немају претерано велику циљну групу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E kad im je krenulo to da preko 3000 dmg dobijes x2 exp? Ja sam juce igrao partiju za t32 i imao 3.800 dmg ali mi nije dao dupli exp :(

Inace sam primetio ovo sto Pekar kaze - juce na Proharovki, sad je cap u selu, lik sa e100 se zalece direkt na cap posto konta da mi nemamo nijedan tako jak tenk. Sreca pa je lik potpuni debil, s obzirom da sam ga ja spotovao, a bila su dva nasa ona t10 francuska td-a - nikad nisam video tako brz gubitak hp-a :) cak sam ga na kraju i ja ostetio sa mojim t7 topom na t32 :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Нисам издржо, ставио сам музку и гласове из ГуП-а (мрзело ме да се бакћем са едиторима и срањима за иконице и тим стварима) и сад се давим у моеости док играм:)

 

keep-calm-and-ute-ute.png

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, poshto vidim da je loled vec okachio - necu o tome da kucam preterano mnogo, bice jako dobar special :) a dobicemo i najmanje po tier III tenkic za neki dan (a moguce i kod sa danom premiuma, ali nije josh uvek 100% sigurno) :)

 

hvala oh ljubaznomw WG-u :) a u nastavku top tier tenkica koji su na popustu, na redu su medium francuzi (amx 13 90 (dobro, light), lorraine i bat), tj. bice do sredine meseca na 30% popusta :) takodje is2 vam je tank of the month :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

30 dnevno, malo li je?

 

Ako racunas prosek recimo 2 killa po igri (i to ono ako ti zaista ide da odrzavas taj prosek), to je 15 igara. Igre na visim tierovima su recimo oko 8-10 minuta u proseku,

 

2.5 sata ako bez prestanka igras, da imas minimum 2 killa po tekmi. Eh da mi je da imam toliko vremena svaki dan :)

Link to comment
Share on other sites

Glupa je ova fora sa 30 kilova dnevno, inače preskačem tenkove koji imaju malo helta jer je waste of ammo. Bolje da roknem nekog masnog 700 dmga, nego da jurim ove što im je ostalo malo...

I onda se završi partija danas ja imam 6 kilova, napravio jedva hiljadu i po demidža sa ISU -.-

Link to comment
Share on other sites

Glupa je ova fora sa 30 kilova dnevno, inače preskačem tenkove koji imaju malo helta jer je waste of ammo. Bolje da roknem nekog masnog 700 dmga, nego da jurim ove što im je ostalo malo...

 

 

Nevezano za misiju - ali zasto preskakati ove s malo healtha? Mislim moja logika je uvek dokusuriti onog s najmanje prvo (ako je naravno situacija takva da cu napraviti penetration i na njemu i na nekom pored), pa tek onda ostale. Prosto gledam ako roknem ovog s malo healtha manje cevki puca na moj tim, dakle veca sansa da pobedimo. Jebiga protivnicki tenk sa 10% HP-a moze mom timu napraviti isti demidz kao i onaj sa 100%. Ovde govorimo naravno u situaciji da apstrahujemo sve ostale karateristike tenkova, tipa mozes da biras izmedju tri tenka istog tipa, uvek cu prvo rokati onog sa najmanje HP-a.

 

Naravno situacija se malo komplikuje u tenku koji ima izuzetno los ROF kao sto je ISU, ali opet treba imati tim u prvom planu :) Mislim ok, jeste i skupa municija, ali opet gledano mnogo vise para dobijes ako tim pobedi nego ako izgubi... 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

bre braticu nemam pojma shta da ti kazem.. zaista ne bih znao shto ti je glupo da dobijesh gratis od wg-a 300k srebra :D meni nije glupo :D naprotiv, bash mi se svidja :D tih 30 kilova je uglavnom neki minimum dnevni :) mada naravno, tebe niko ne tera da uchestvujesh u toj misiji, mozesh slobodno da gadjash koga zelish :D bonusi nisu obaveza :D shto se tiche kilova tih sa manje hp-a.. kontam da zelish da napravish shto veci dmmg, narochito sa ISU-om, kome je dmmg srednje ime sa tih 11 + sekundi (koliko vec, znam da je na ferdiju 11 sek valjda meni).. ali bre, izbijesh tenk protivnichkom timu, ma koliko hp-a imao, uvek moze da upuca nekoga.. ^^

 

@ Loopy:

 

boli te uvce, fino si zaradio :) a realno, ne moze chovek sve sam.. tuzna istina, narochito kada je wot u pitanju :)

 

edit: zaboravio sam da udarim enter na poruku, otkucao i Zwerko u medjuvremenu, u principu, u potpunosti se slazem sa onime shto je napisao :)

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Zavisi to uvek od situacije do situacije, ali sa ISU uglavnom nisi blizu bitke. Znači već se oni troše međusobno, a svako uvek roka tenkove sa najmanje helta. I znači (lupiću sada) stoje dva is3 jedan sa 300 helta i jedan full hp. Ovaj što ima sve helte stoji kao clear shot sve vreme baš zbog toga što svi pucaju njegovog drugara, i taj pogodak od 700+ dmga (plus veovatni krit)  ga vrati nazad da se razmisli gde će sada kada je ostao na manje od pola helta :D

Barem tako izgleda iz daleka, i tako mi se pokazalo u praksi. Bukvalno full hp tenkovi stoje tako na otvorenom i rokaju dok mu prckaju drugara :)

Nemam ništa ja protiv 300k silvera dnevno, već sam 3 puta odradio :D Ali imam taj neki osećaj da osim što sam neiskorišćen da ljudi tempiraju i jure kilove...

~16.8 sekundi, 15 sa ramerom :)

Link to comment
Share on other sites

e nemam pojma shto se tiche tih killova..

 

radim ono shto radim i inache :) samo shto sam sada motivisan da uzmem dan premiuma dnevno :D

 

shto ce odokativno reci da odigram duple sa jedno 25 tenkova i to je to (ako imam srece) :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

xvm jos uvek ne racuna dmg.upon spotting, xvm ti prikazuje eff ili wn6/7 nekog igraca, a jos uvek u formulama za racunanje tih rejtinga ne postoji ta varijabla jer se ne nalazi u APIju za igraca, negde sam to procitao prilikom informisanosti o rejtinzima(want to know moar? go on wot forums)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isprodavao sve, ostavio svabin nov low tier arty sa pokretljivom kupolom cije ime ne mogu da se setim a mrzi me da trazim i francuski jer jurim one njihove high tier sa kupolom. Amera sam prodao, posadu sacuvao kao i ruju. Ovaj zadnji Britanski ima nuklearku kao zrno i mozda bi njega voleo da imam sada odma sada ali me grind do njega uzasava sa ovakvom dinamikom igre. Mislim, iznenadim se kad vidim artiljeriju a kad vidim dve onda mislim da je malo igraca ili je platoon :D 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma prodao sam od artiljeraca za sada samo obj 212. - i to zato shto mi je bilo bzvz. da opet istreniram posadu za njega (prethodna je zavrshila na obj. 261), realno me mrzi :) hummela, gw panthera i tigra, sam iz nekog nepoznatog (pre svega sebi) razloga sachuvao i dalje :)

 

da, videh da ima brutalan dmmg (pricham o Conqueror Gun Carriage - brit. artiljeriji), ali sam se raspitao i kazu ljudi sledece:

 

2.2 dmmg +

dosta dobar oklop, kao i spaced pride (neki skauti ce imati muke da ga upucaju, ali i arti ako ne bude direktan pogodak) +

veliki splesh (koristi valjda samo 2 tipa municije) +

 

katastrofa view range -

uzasno veliki reload i aim time -

uzasna depresija topa, katastrofalan da se branish od malih pirana ako jurnu na tebe -

 

tako da ono.. ne'am pojma :) mislim da cu ga za sada zaobici :) poshto me zaista josh uvek mrzi da ozbiljno igram britance :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...