Jump to content

Audi RS3 quattro Sedan


dovlagsi

Recommended Posts

A3 sedan je za 2 idealno, + povremenih 2

A4 je za 4 odrasle osobe udobno da se voze... al kobajagi

A6/8 je vec za 4 osobe komforno da se voze.

jedino sto je meni licno smor kod S3/RS3 je sto imaju haldex po defaultu.. koji je reaktivan jbg.. koliko je razlika u praksi ne znam pri novijim, pri starijim se prepoznaje kad ga vozis zustrije.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Junkie said:

jedino sto je meni licno smor kod S3/RS3 je sto imaju haldex po defaultu.. koji je reaktivan jbg.. koliko je razlika u praksi ne znam pri novijim, pri starijim se prepoznaje kad ga vozis zustrije.

Štas ti sad ovde rekao, lebac mu poljubim? :)
Ne misliš valjda da nisu podesili kako treba prenos pogona na jednom RS-u?
 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

haldex je sa kvacilom i pali elektronski kad detektuje proklizavanje, znaci reaguje tek kad se nesto desi

torsen koji je kod "pravih" audija je mehaniciki i stalno upaljen.

kad znas o cemu se radi i znas stazu i planiras da ga gazis, naravno da nema razlike.

mene zanima da li je tih lupam 50ms koliko treba da auto krene da prokliza po ledu, esp detektuje, upali kvacilo itd.. da li je osetno u voznji ili ne.. ako vozis po random putu.

nove nisam imao prilike da probam u praksi. kad poredim recimo moj koji ima jedan i caletov koji ima drugi, razlike ima :)

 

valjda sad nije klingonski :P

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako, ja sam vozio stari RS4 a potom S3. I jedan i drugi su nebo i zemlja u odnosu na obične verzije. Laički. Imaš ti modove vožnje, te možeš da isključiš koje god kvačilo u sistemu hoćeš, mislim, nije realno da Audi dozvoli sebi da u RS modelima bilo šta bude problematično da Junkie i dovlagsi mogu da zamere. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...