Jump to content

Dekoder za auto radio


Lucky

Recommended Posts

Dajte ako znate nekoga ko nije provereni moron koji se bavi dekodiranjem auto radija, konkretno je Grundig auto radio u Smartu ForTwo 2004.

Ako može da bude BGD idealno, da ne bih morao da šaljem postexpressom. Ja sam našao nekog lika, Nešu, al' me zavlači već X dana pa tražim alternativu, a to izgleda nije toliko lako naći.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Neša i Smart ForTwo, uopšte nije gej topic :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://www.digital-servis.rs/

Ja sam kod lika bio po drugom osnovu, sredio mi daljinac kljuc, ali s obzirom da mi je to nesto prelemio za 1.500 dinara zasta su mi drugi trazili od 40 evra pa navise cenim da je ok. Plus znam da radi s tim radio uredjajima pa ga pozovi i pitaj, on je na Medakovicu tamo valjda kod okretnice 18ice. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

fuk y guise!

17 hours ago, Zwerko said:

http://www.digital-servis.rs/

Ja sam kod lika bio po drugom osnovu, sredio mi daljinac kljuc, ali s obzirom da mi je to nesto prelemio za 1.500 dinara zasta su mi drugi trazili od 40 evra pa navise cenim da je ok. Plus znam da radi s tim radio uredjajima pa ga pozovi i pitaj, on je na Medakovicu tamo valjda kod okretnice 18ice. 

ispostavilo se na kraju da je ovaj radio specifičan jer je motorola u njemu a ne neki drugi brend pa se on teže "hakuje" i skuplje je, pa bi me ispalo kao da uzmem novi pionir sa normalnim USB i AUX ulazima, što sam na kraju i uradio.

Sad još samo da ga valjano povežem pošto ne pamti setovanja :( ali makar svira!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...