Jump to content

Casovi voznje/testovi/dozvola itd.


Shomi~

Recommended Posts

Poz drugari. Pre 10ak godina sam odvozao casove, polozio pismeni deo i tu stao :D jel moram ispocetka sve ili mi se vazi nesto od toga? da li bih morao opet na casove ili postoji negde neki zapis da sam ja to odradio i ne moram opet? Bar za casove, test nije problem?

ty!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su ti jako male sanse da to iskoristis jer se menjao zakon i nacin polaganja u medjuvremenu :( Probaj da pitas te iz auto skole gde si vozio casove, jedino ako oni imaju neku evidenciju koju mogu da iskoriste jer mislim da oni to podnose MUP-u tek kada polozis i vozacki ispit. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prilicno siguran da ako si odvozao sve casove ne moras opet. Ortak je to zavrsio pre jedno 2-3 godine i evo ga sad samo treba testove da polozi i da izadje na vozacki. Za mene je bar bila prica sto sam odvozao nekih 30+ i onda pauzirao jer me mrzelo, i onda kad sam hteo da nastavim bilo je samo "e jbga decko, moras ispocetka. Da si odvezao sve ne bi bilo problem".
Proveri to u bilo kojoj autoskoli

Link to comment
Share on other sites

I sad pošto sam preuzeo titulu vladara ovog topica imam pravo da odgovorim i na ovaj post

5 minutes ago, shoocky said:

Ja sam prilicno siguran da ako si odvozao sve casove ne moras opet. Ortak je to zavrsio pre jedno 2-3 godine i evo ga sad samo treba testove da polozi i da izadje na vozacki. Za mene je bar bila prica sto sam odvozao nekih 30+ i onda pauzirao jer me mrzelo, i onda kad sam hteo da nastavim bilo je samo "e jbga decko, moras ispocetka. Da si odvezao sve ne bi bilo problem".
Proveri to u bilo kojoj autoskoli

Ortaku su priznali jer je to odradio pre jedno 2-3 godine", a zakon se menjao pre više od 5 godina ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

on je vozio casove po starom, sad da li je 2-3, 4-5. Al vise od 5 nije sigurno, posto sam pre 5 ja vozio prvi put.
Doduse ceo timetable tog zakona mi nije bas jasan. Donet, ne primenjuje se, uskoro ce da se primenjuje pozurite u auto skole, i to je trajalo tako poprilicno kolko se secam

Link to comment
Share on other sites

pa logika je da zakonu treba neko vreme da počne da se primenjuje zbog razloga i svi koji su po starom zakonu počeli da voze i polažu po starom zakonu

a cenim da je po starom zakonu propisana dužina važenja odveženih časova i da vam se ona i dalje primenjuje, sem ako to nije promenjeno novim zakonom u šta sumnjam, ali će nigrola da objasni detaljnije kao suveren ovog topika

takođe niste mi jasni što niste to odradili odmah na vreme :D

Link to comment
Share on other sites

"znaš kako je gosn sudija, sve danas ću, sutra ću"

Ta priča o novom strašnom zakonu koji samo što nije pa zato hajmo svi brže-bolje da polažemo dok nas nije uhvatilo ide još od 2002. kad sam krenuo na časove, a verovatno i ko zna koliko godina pre toga :D

Link to comment
Share on other sites

Ti imaš sad u mupu sistem tj. prijavljuješ se na server i piše ti se svaki čas koji odslušaš teorije i onda kad ispuniš fond stičeš pravo da izađeš na ispit. Naravno, sve je to sad na kompovima i ti bukvalno imaš svoj profil u mup-u koji ti se vodi i osvežava kako napreduješ. Žena mi se sad bavi time, položila je testove, sad ima još prvu pomoć (jedan dan) pa časovi vožnje i polaganje praktičnog dela. Nije mogla samo da izađe na teoretski ispit iako je odvozala sve časove i pala jedanput testove po starom (pre 2 god). 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...