Jump to content

Eurosong 2016


Recommended Posts

Da ispoštujem svoj tradicionalni Eurosong topic :)

Treći put Eurosong održava se u Švedskoj, Bosanci, Hrvati, Bugari (sve komšije) ponovo učestvuju, kao i Ukrajina. Portugal i Rumuni ne učestvuju.

Najveća promena u odnosu na pre je sistem glasanja, koji sada podrazumeva odvojeno prikazivanje glasova žirija i glasova gledalaca pored TVa, koji se tek nakon toga sabiraju u jedinstveni skor pesme. Ujedno da bi se ubrzao sistem glasanja, prikazaće se svi poeni od 1 do 10 (ne kao do sada od 1 do 7) a voditelj koji se uključuje u program iznosi objavljuje samo koja je pesma dobila 12 poena.

Na velikom finalu u pauzi će inače nastupati Džastin Timberlejk :))

Srbija nastupa u drugom polufinalu pa nam ovo prvo nije puno zanimljivo.

Među dosada prikazanim numerama, rekao bih samo da Mađari imaju zanimljivu pesmu, ali videćemo.

Odlična je ova hrvatica što se tiče glasa, samo mi deluje da je malo prenapredna pesma za Eurosong :)

Ova Jermenka ima opušteno da ide dalje samo zato što je došla gola da peva :))

jermenija.thumb.jpg.9ab31c45580a31aa8cb9

Link to comment
Share on other sites

Moram da primetim dominaciju gitarskog zvuka na ovogodišnjem Eurosongu :)

Crnogorci takođe u tom fazonu ali slaba im je ova pesma.

Ovaj Deen bosanac, da ga majka ne prepozna u odnosu na pre :)

Al' zato prvo polufinale zatvara milf sa Malte :)

Link to comment
Share on other sites

da ispostujemo lakija ;o)

bosna pobedila zhivot na hrad jebote
prvo tetka sa violonchelom zagrnuta u staniolsku ciradu za posle maratona
onda default celavi negativac iz spijunskih filmova sa bradicom i koznim mantilom
pa hijao bodljikava zhica!
i onda pevacica u SF/fantasy cosplay outfitu!!! (mmm chunky ;oP)
i pevaju na srpskom kako treba!!!11jedanaes'
i onda dodje lik i repuje \o/ .o. \o/
pobeda!

rus favorit ofc, skoro sigurno prolaze azerka, maltezanka i jermenka...recimo i moldavka i austrijanka to je 6
od ostale 4 vrlo verovatno idu i  chehinja i, na zalost, kantri holandija...
sto nam ostavlja "nashe" koji su realno bolji i od ceha i holandjana =o) navijam da bosanci prodju, mn i cro sta im borg da...

prolaz san marina i estonije smatrao bih za argument da treba da nas istrebe vanzemaljci
also ako prodju madjari kao jadni ripoff imagine dragons treba isto da se nekom oduzme dozvola da slusa muziku ;o))

Link to comment
Share on other sites

Lucky jedini prati eurosong, pravi topic, postuje na njemu i odgovara na svoje postove :D

Ma nisam ni očekivao interesovanje, ja više da ispoštujem :))

Laki sa kime se svadjas brate? :)

Da niste banovali dakija, mogao bi on konstruktivno da ucestvuje i pravi ti drustvo [:)]

Javi ako pobedi Zeljko Joksimovic, nadam se da ce da dogura do final four.

Neće nažalost :( Ali smo svi navijali za njega! :)

da ispostujemo lakija ;o)

bosna pobedila zhivot na hrad jebote
prvo tetka sa violonchelom zagrnuta u staniolsku ciradu za posle maratona
onda default celavi negativac iz spijunskih filmova sa bradicom i koznim mantilom
pa hijao bodljikava zhica!
i onda pevacica u SF/fantasy cosplay outfitu!!! (mmm chunky ;oP)
i pevaju na srpskom kako treba!!!11jedanaes'
i onda dodje lik i repuje \o/ .o. \o/
pobeda!

rus favorit ofc, skoro sigurno prolaze azerka, maltezanka i jermenka...recimo i moldavka i austrijanka to je 6
od ostale 4 vrlo verovatno idu i  chehinja i, na zalost, kantri holandija...
sto nam ostavlja "nashe" koji su realno bolji i od ceha i holandjana =o) navijam da bosanci prodju, mn i cro sta im borg da...

prolaz san marina i estonije smatrao bih za argument da treba da nas istrebe vanzemaljci
also ako prodju madjari kao jadni ripoff imagine dragons treba isto da se nekom oduzme dozvola da slusa muziku ;o))

Ali ovaj naš voditelj je car, nemam pojma ko je i ne sećam se da sam ga do sad slušao :)

Mađari prošli, jebi ga :))

Šokiran sam time da je prošla Austrija realno kao i Holandija, brate, kakva je ono pesma :))

Dobro pogodio sam skoro 3/4 nisam toliko loš, al neveruem za 2-3 zemlje da su ladno prošle.

Link to comment
Share on other sites

holadnija stalno fura neki tresh kantri i prolazi u finalu u top 10 sa tim sranjima
madjari sto su prosli je nerealno, tuga...
ja sam isto zabo 7 od 10 finalista, i previse =o)
mada realno treba gledati finale samo zbog toga da se vidi kako ce da pokradu rusiju za prvo mesto ove godine ;oD

edit
ah, da

PRAVDA ZA BOSNU JEBOTE!!!!!

;o)

 

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Jermenka favorit, posle takmičenja kod Ere u motelu!
Mojoj ženi i verujem svakoj se svideo Mađar, tako da kapiram da im je to glavna karta...
Šok za Austriju! Francuzi na engleskom, a Austrijanci na francuskom!
generalno slabo je ovo sve bilo, čak i za Eurosong standarde.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

jadna bosna uzese im plasman u finale! zivo me zanima ko im je preuzeo mesto :)

za madjara su glasale sve devojcice i gejevi, to je jasno :)

rusi cak i da budu medju favoritima zbog onog fejla sa glasanjem zirija ima da nagrabuse.

Link to comment
Share on other sites

Laki, jel si ti gej?

NISI MOJ TIP JEBIGA ili pitaš za ortaka?

Zanimljivo ovo drugo polufinale koje je počelo sa nikad većim smor pesmama.

Al zato najjakiji poljaci, imam utisak da se oni dobro zezaju i uvek odaberu nekog najveceg cara da posalju na eurosong čisto zezanja radi. 

U svakom slučaju od ovih pet prvih pesama mislim da bukvalno kockicu treba bacati da se vidi ko će da prođe dalje.

Možda nam to i poveća šanse jer smo mi sledeći koji nastupamo a ja inače nisam ni čuo našu pesmu do sad lol

edit: Ipak ovaj Belorus možda ima šanse da prođe dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nije loša ova naša pesma zapravo, za evrovizijske standarde, skroz je ono što prolazi na evroviziji.

Ne znam šta više ovi Makedonci sa ovom Kaliopi stalno traže na eurosongu :)

Ovi Slovenci nemam pojma gde su pošli sa ovim jeftinim corrs ripofom :)

Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo Ukrajinska politička vratite nam Krim pesma? Ja sam mislio da je to zabranjeno na Eurosongu.

 

Opet neka rok pesma, al ovoga puta Jack White izvođenje iz Gruzije, mislim da odavno nije bilo ovoliko pesama iz tog žanra :)

Link to comment
Share on other sites

belgija novi favorit za all the way!
fanki disko ftw!!! =o)

nasa nije losha, ne znam dal ce da prodje...a proci ce proseci tipa ove prelepe norvezanke i danskog boybanda....

recimo ovako nesto za ovo polufinale
belgija #1
svi ostali:  izrael, belorusija, litvanija, ozi, srbija, slovenija, bugarska, danska, norveska 

litvanac pojavom izaziva na premlacivanje bejzbolkom al pesma je ok...sa druge strane gruzijci pozivanju na nasilje ka njima glasom frontmena =o((

 

Link to comment
Share on other sites

Nije, to je posvećeno njenoj bakiiiii. Vidiš da je i suzu pustila na kraju. Videh zastavu naše južne pokrajine nekoliko puta :D

eh da, videh i ja - a ovi iz eurosonga su to kao zabranili lol :)

što je grozan ovaj kori, pa eurosong topic je tradicija!

inače, za plasman u finale, šta ga znam - belorusija, danska, australija i ukrajina zbog fore, belgija, izrael bikoz ješe, bugari i naravno mi!

Link to comment
Share on other sites

Za sada očekivani finalisti - letonija, gruzija, bugarska, australija i ukrajina.

Kao šesti finalisti ulazimo i mi u finale!

Potom slede još poljska (ovo nisam očekivao), Izrael, litvanija i belgija. i sve to očekivano.

Link to comment
Share on other sites

pazi da ne osvojimo Dovla, pa da ides opet ispred skupstine na docek :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj gruja, čist grejp!

Inače sam bacio pogled na snimke ove naše kad su je predstavili u martu, koja promena za dva meseca kad je neko iole ozbiljan krenuo da radi sa njom po pitanju scenskog prisustva, mimike ... nevera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...