Jump to content

6.87


Hijavata

Recommended Posts

Mene kao suppa smaraju ove infused raindrops, gankovanje će biti još teže, pogotovo u kombinaciji sa povećanim hp-om. Nije mi jasna logika iza ovo itema

Koliko slusah ove castere i strucnjake, generalno je ceo patch naklonjen int herojima i spell casterima ( ono da se povecava 1% magic dmg na svakih 16 inta npr ), i ovaj item je kao odgovor na to da ne bi spell casting bio previse OP, kontam da su zato i smislili jeftin item koji svaki heroj moze da priusti da bi to izbalansirali.

Link to comment
Share on other sites

Jedva stigoh gejm da odigram, slabo sta sam uspio da isprobam, drago mi je da onaj scan nije usran kako sam mislio da jeste, skroz ok inovacija. Sa Lichom sam bacio offlane, izdrkavanje od heroja. Echo Sabre mi se cini poprilicno neizbalansiran ili ja propustam da vidim neki downside itema koji je relativno jeftin a daje ti jebeni dupli napad svakih 5 sek i jos nabacuje debuff lol...

Link to comment
Share on other sites

Meni tinker deluje sasvim solidno, pogotovo na early. Donosi mnogo vise nego ranije. SLark/pa su novi pos1 kontam, voida jos nisam probao. Axe je dosta OP ali opet niko ne odudara  toliko koliko je OD bio u proslom patchu. Bice tu jos tweakovanja kontam da ce biti ok sto se tice balansa. Mozda ovaj malo novi item da adjustuju, nisam ga jos probao na tiny ali na WK je bas op

Link to comment
Share on other sites

Meni tinker deluje sasvim solidno, pogotovo na early. Donosi mnogo vise nego ranije. SLark/pa su novi pos1 kontam, voida jos nisam probao. Axe je dosta OP ali opet niko ne odudara  toliko koliko je OD bio u proslom patchu. Bice tu jos tweakovanja kontam da ce biti ok sto se tice balansa. Mozda ovaj malo novi item da adjustuju, nisam ga jos probao na tiny ali na WK je bas op

na naixu dusu vadi

Link to comment
Share on other sites

definitivno najgluplji patch koji je ikada bio u doti a bilo ih je mnogo glupih,ovo sa aghs shakerom je apsurdno i imam osecaj kao da igram lol ili neku mobu koju do sada nikad nisam igrao...proklet bio dan kada sam prvi put uzeo da igram dotu i crko ice fraud i svi koji imaju neke veze sa ovim govnetom

Link to comment
Share on other sites

definitivno najgluplji patch koji je ikada bio u doti a bilo ih je mnogo glupih,ovo sa aghs shakerom je apsurdno i imam osecaj kao da igram lol ili neku mobu koju do sada nikad nisam igrao...proklet bio dan kada sam prvi put uzeo da igram dotu i crko ice fraud i svi koji imaju neke veze sa ovim govnetom

slazem se za shakera, izgleda retardirano i van koncepta dota, sto se tice patcha, itemi su i dalje nenormalno neizbalansirani ali za 2 patcha meta ce biti mnogo bolja nego sto je bila 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A rusi, zaboravio si ruse

i imao sam 2 rusa u timu ali totalno nebitno kad mi ne mozemo da ranimo shakera,sprdao se lik sa nama,solo nam uzeo rax pored nas 5 skakutajuci i udarajuci,prvo range pa onda i melee,to nema veze sa dotom,od heroja koji bez forca i daggera mozda najlaksa meta za ubijanje u igri do neunistivog smrada zbog kog sam hteo da shift delete igricu

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...