Jump to content

Radni/kancelarijski sto za gajbu


Recommended Posts

Ljudi moji,

Selim se uskoro i treba da si nadjem neki sto za rad. Ovo sto sam gledao na netu mi ne uliva poverenje i nadu da valja. Mada ja i ne znam najpopularnije proizvodjace sad da bih nasao sve sam. Elem, dimenzije koje mi trebaju su 160x80, po mogucnosti da ima jaku konstrukciju. Druga varijanta mi je neki stolar dobar, ali tu tek nemam nikakav kontakt niti preporuku. Dajte neke ideje/mesta za dobre radne stolove ili kontakte. PLOX HALP.

 

tyty

 

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa najradije bih da mogu da kupim ono... na klik i da ne mislim. Ako moram da se cimam sa stolarom, cimacu se, al me smara :) Mislio sam da postoji zapravo neka radnja koja ima kvalitetne stvari. Tj. nasao sam i neke bolje, al ono..200e + , a za te pare moze stolar da mi napravi sto ko mom caletu sa gvozdenom konstrukcijom, ono cudo moze da izdrzi zemljotres fazon.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji,

Selim se uskoro i treba da si nadjem neki sto za rad. Ovo sto sam gledao na netu mi ne uliva poverenje i nadu da valja. Mada ja i ne znam najpopularnije proizvodjace sad da bih nasao sve sam. Elem, dimenzije koje mi trebaju su 160x80, po mogucnosti da ima jaku konstrukciju. Druga varijanta mi je neki stolar dobar, ali tu tek nemam nikakav kontakt niti preporuku. Dajte neke ideje/mesta za dobre radne stolove ili kontakte. PLOX HALP.

 

tyty

 

Najbolje ako mozes da ga napravis sam.I ja planiram da uradim novi sto ovih dana, ali sam vec odlucio da ga napravim sam.Tako je najbolje.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa najradije bih da mogu da kupim ono... na klik i da ne mislim. Ako moram da se cimam sa stolarom, cimacu se, al me smara :) Mislio sam da postoji zapravo neka radnja koja ima kvalitetne stvari. Tj. nasao sam i neke bolje, al ono..200e + , a za te pare moze stolar da mi napravi sto ko mom caletu sa gvozdenom konstrukcijom, ono cudo moze da izdrzi zemljotres fazon.

Baci pogled i na Emu - http://www.emu.rs/ 

Ali po meni je bolje da ti stolar napravi i malo se iscimaš nego gotovo rešenje jer možeš da napraviš lepo sve šta hoćeš - dužina, širina, visina, dubina u skladu sa prostorom itd. A i mislim da će te ispasti povoljnije.

Link to comment
Share on other sites

nemoj da te smara stolar, radni sto pravis fazon jednom u 10 godina

imas po netu resenja iskombinuj sta ti se svidja od elemenata i gotovo (meni je npr postolje za monitor  a must have jer se uvek zgrbim bez obzira na podesivi stalak monitora npr)

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je, slažem se, jedini razlog da kupiš gotov sto je ako hoćeš da iskeširaš one varijante sa podesivom visinom (da bi mogao i da stojiš i sediš kako ti se ćefne), pošto kapiram da to još nije zaživelo da se radi privatno. A oni su skupi kao đavo, tako da završi to po sopstvenoj meri :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je, slažem se, jedini razlog da kupiš gotov sto je ako hoćeš da iskeširaš one varijante sa podesivom visinom (da bi mogao i da stojiš i sediš kako ti se ćefne), pošto kapiram da to još nije zaživelo da se radi privatno. A oni su skupi kao đavo, tako da završi to po sopstvenoj meri :)

ako je u tom fazonu može da kupi podesive nogare a i dalje da gornju površinu napravi kako želi. Ali da je skupo, jeste :)

Link to comment
Share on other sites

Crvena Jabuka, kod Dunav stanice.... Iverica po meri i želji....

ako je mogo Kjoot da tako sastavi novi radni sto, svi mogu, em radis po svojoj meri em znatno povoljnije...  

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

a uvek mozes da narucis ikea neki sto od ovih madjara sto donose :)

 

Hidden Content

Uf koliko dobar sto, koliko npr. ovakav kosta?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma ne treba mi, napravio sam ja skoro sebi nov setup, ali radim neko istrazivanje :tf:

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Imas posebnu temu za to :) Ja sam pre malo vise od godinu dana uzeo vise komada ovih http://emu.rs/proizvodi/kancelarijske-stolice-i-radne-fotelje/kancelarijska-fotelja-cm-f85a-detail

Definitivno ne postoji šansa da pukne, habanje je isto skoro pa nepostojece. Jedini manjak je malo slabija udobnost, dosta su tvrde, meni lično ne smeta, cak mi i bolje tako, ali znam i ljude koji stavljaju jastucice za guzu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto kod njih pazario ovo cudo http://emu.rs/proizvodi/kancelarijske-stolice-i-radne-fotelje/kancelarijska-fotelja-b029-detail pre tacno godinu dana, za sad je sve kako treba iako se malo rasklimala, ali to je i za ocekivati jer imam ~100kg i sedim u svim mogucim i nemogucim polozajima. zvao sam ih pre par nedelja svrate i malo je pritegnu i bukvalno su dosli dan kasnije. prilicno su ljubazni i izlaze u susret (npr, bivsi sef je vratio jednu stolicu jer su mu se ostetili rukonasloni (za sta je on kriv), a oni mu vratili kintu i rekli nesto tipa "jebiga, takve su stolice"). i mene su upozorili da pripazim na njih jer ce ih ostre ivice (od stola, npr) potpuno unistiti. u sustini sam zadovoljan, mada mislim da bih se izbacio jos malo da sada moram da kupujem novu stolicu. probao sam ovu zverkovu kada sam bio kod njih i jos jednom kod nekih ortaka, nije mi se preterano dopala. ali ukusi su razliciti, jerlte!

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...