Jump to content

Ortaku trebaju nova pluća


Recommended Posts

Pa pazite meni ne smeta da se piše ko je poslao sms, samo mi je drago da se šalje. Kapiram ja vudua i taj fazon da ne treba da budemo humani da bi se pokazivali nego da bi bili humani. Što se mene tiče pišite slobodno, a i ne morate, meni je samo bitno da se proširi to što je moguće više i da se pošalje po koja poruka. 

Spectre, fala i drugarima sa milfa!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da može da se presadi jedno plućno krilo, tj. da ne mora da bude mrtav donator

zašto na http://www.budihuman.rs/bhuser/detail/113.html stoji da je potrebno još 19 miliona dinara tj. 160 hiljada evra?

da li se još uvek na humanitarne sms-ove plaća PDV? plaćao se kad sam poslednji put slao, za poplave valjda... pustiću pare na račun, jebem ti državo mater.

takođe imam neki vaučer za vikend za dve osobe u nekom spa hotelu u subotici (mislim da je realna vrednost 120-150EUR), to ću svakako da doniram, samo je pitanje kako da ga likvidiram. najviše para bi se dobilo ako bih organizovao humanitarnu akciju preko firme pa ću prvo to da pokušam, ako ne onda ćemo videti kako dalje. proto, daćeš mi kontakt nekoga "odraslog" (u krajnjoj liniji, dejanov direktni) da organizujemo to kad budem imao jasniji plan u glavi.

Link to comment
Share on other sites

Ivke, ne plaća se pdv na ove poruke. U 160 hiljada ulazi transplantacija od 120, 30 hiljada je 5 do 10 godina terapije i ostatak je provitija humanitarnoj organizaciji.

Inače žiro račun dinarski je 160-429501-24

 

Edited by prota_
info oko para
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kontaktirao sam vlasnika cybersharka da vidimo dal moze da se napravi neki humanitarni turnir u 1.6 cs u doti i u pesu 

 

 

Ovako dobili smo sansu da organizujemo turnire u doti cs 1.6 i u pesu treba mi neko ko je iz Beograda ko je imao iskustva sa organizovanjem turnira da mi se javi na private ako ima vremena i zeli da pomogne 

Edited by Specter7
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...