Jump to content

Gorivo na NIS-u


prota_

Recommended Posts

17 hours ago, dovlagsi said:

Super je, ne razmišljaj 👍 

ja već neko vreme razmišljam o tome da ako idem u grčku hvatam neki granični prelaz prema rumuniji pa da idem na dole ili onaj neki prvi prema bugarskoj koji nam je ovde najbliži itd da izbegnem tamo onaj dole gde idu svi turci, jer kontam da nema baš puno pritiska na vrškoj čuki :)) i onda samo dole "pravo", posebno ako čovek ide na tasos ili ajde da kažemo i halkidiki. Ili onaj što je blizu Negotina isto kako god da se zove. Malo je blesavo ako se ide dole na Volos ili Atina itd, ili Lefkada, tu ideš okolo ali za ovo mi deluje da nema bolje.

Link to comment
Share on other sites

Surak je otisao prosli vikend u Pefkohori. Krenuo u ponoc (dvoje male dece u kolima), isao preko Bugarske. Kaze da je cekao sat i po na granici, plus su bili radovi na putu na nekom delu kroz Bugarsku. 

Uglavnom stigli oko 13h u smestaj..

Edited by fuse.buca
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...