Jump to content

The International 2015


ven0m

Recommended Posts

'aj neki znalac da mi objasni koje su promene dovele do toga da u ovoj meti void/sky recimo od prosle godine vise ne postoje. isto tako, cini mi se da ove godine previse forsiraju sf-a koji na internationalu ima winrate fazon 15%. templarku ove godine nisam video da izgubi mec takodje

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Za sky-a i ne znam jer ga i ne igram bas, ali sto se tice voida ispao je zato sto trenutno ima i boljih keri heroja od njega ( a i oflejn takodje, jer je jedno vreme void bio cesta pojava kao oflejner u pro gejmovima ) a i onaj nerf gde su povecali koliko je mane potrebno za ulti ga je dodatno ubilo. To je neko moje shvatanje te situacije.

Edit : Plus mislim da je nerf MoM, item koji je pre toga na voidu bio kao da si ga spucao steroidima, doprineo ispadanju iz mete.

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

'aj neki znalac da mi objasni koje su promene dovele do toga da u ovoj meti void/sky recimo od prosle godine vise ne postoje. isto tako, cini mi se da ove godine previse forsiraju sf-a koji na internationalu ima winrate fazon 15%. templarku ove godine nisam video da izgubi mec takodje

ovo za sfa sam primetio i ja, gledao sam secret-ig

prvi mec secret uzima sf-a gube, druga dva meca uzima ig sf-a i gube oba

Link to comment
Share on other sites

Sve sam uložio na EG, suma1l mora prebiti kineze sad :D

 

Jebo mater al su loše odigrali, ppd i fear kese obične :D nema veze, izgubilo se nešto itema, kladim se na VG do kraja :D

 

 

  Na koga ces sad da se kladis, da znam da idem kontra? [8D]

na EG opet nema druge [8D]

  • Upvote (+1) 1

:v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...