Jump to content

Koji tablet od 7-8"?


Boyka

Recommended Posts

Dajte par predloga za tablete koji su best-buy u svojim cenovnim kategorijama :-)

Ekran od 7-8"
Rezolucija manje-vise nebitna, jer ce se koristiti u poslovne svrhe
Sto jaca baterija
3G, odnosno slot za SIM karticu
1GB RAM minimum

Kao sto rekoh, bilo bi pozeljno bar 3 cenovna ranga ~15.000din ~20.000din ~25.000din. Unapred hvala

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

ja probao teslu od 8" i iskreno za 125 eura uopće nije loše. mislim, lošije je od ipada, ali cena...

evo ovaj sam probao, i ok mi je ekran i performanse. 5 min sam drndao

http://www.winwin.rs/tablet-tablet-tesla-785-bk-7-85-ips-dc-intel-z2580-1gb-16gb-gps-bt-dualcam-android-4-2-1193137.html

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ispravite me za Nexus 7, ali svi aktuelni modeli na IT Svetu su bez slota za SIM karticu.

Lenovo A7-50 uzet u obzir, ali i A8-50, koji je kao Ivanov samo malo veću dijagonalu ima i jaču bateriju.

A Tesle isto izgleda da nemaju SIM slot

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Ne uzimaj Nexus 7 drugu generaciju. Svaki drugi model ima falican touch screen. Ja sam krv propišao da mi vrate pare nazad u Comtradu 6 meseci, pošto su ga 3x slali u servis (zahvaljujući starom zakonu o zaštiti potrošača) i servis naravno vraćaio uredjaj i rekao da mu ništa ne fali. Čak sam snimao video i radio touch test u aplikacijama za to gde se vidi da ekran poludi na multi touchu. 

https://www.youtube.com/watch?v=EgM5HZuzKN8 

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Ispravite me za Nexus 7, ali svi aktuelni modeli na IT Svetu su bez slota za SIM karticu.

Lenovo A7-50 uzet u obzir, ali i A8-50, koji je kao Ivanov samo malo veću dijagonalu ima i jaču bateriju.

A Tesle isto izgleda da nemaju SIM slot

Izvini, nisam video zahtev za sim karticom

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Imam A8 50 lenovo, 

tu je oko 100e nov 

 

super je samo nema SIM :D 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je super tablet... ovaj mediatek SOC je bas brz (radi Hearthstone, znaju da padnu frejmovi ali je itekako igrivo) u normalnom radu nema nikakvih problema ... baterija mu nije jaca strana nazalost.

Lenovo software malo smara ali nema punobloatwarea. Neke stvarno iritantne stvari ne mogu da se obrisu bez roota nazalost. 

Kitket je super, trenutno po meni je bolje da ima kitket nego lolipop. 

 

Najgora stvar na tabletu koja me mnogo iritira je materijal na poledjini koji je jako iritantan na dodir...  prvih mesec dana dok se ne izlize posle je ok (ne ostaju vidljivi tragovi). 

Staklo tableta je malo vise udaljeno od ekrana . 

 

Uzimajuci u obzir cenu kod nas, ja sam zadovoljan :) 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da ne otvaram novu temu. Jel ima neko nesto da preporuci u rangu Nexus 9 a da nije Apple proizvod? Tja Nexus 9 vidim uopste nema popularnost koju je 7 imao. Gledam nVidia shield ima isti chipset i bolje mogucnosti, ali kao da je nVidia odustala od njega i jako se tesko nalazi. NEgde sam video da Sonyh Z2 i Z3 imaju nekih ozbiljnih hardware-skih problema. Jel nema nista krsteno u tom rangu osim eventualno Samsunogovog  Tab S?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...