Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

3 minutes ago, mncu said:

@st anger trolujem. pakao je i uospte nemam sposobnost da imam dublje odnose sa prijateljima. ali jeste detetu lakse nego odraslom. bar mislim

Teško, kad si mali onda ti krug prijatelja zavisi od lokacije pa selidba može žestoko da te zajebe, a kad si odrastao onda (bi već trebalo da) si u krugu ljudi nezavisno od mesta stanovanja...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shekk said:

Prosto da nas bude sramota koliko nam je dobro! Pred zoru je uvek najmračnije, dakle "sviće sviće tek što nije"!

Ja sam pretekao još jedno letovanje u Crnoj Mori, sa bilansom od 1 odlaska na plažu i 0 kontakta sa jadranskim morem za 14 dana. #winning.

Od sutra, jutarnja kafa, udarnički u nove radne po... neposledične pogranične skirmishe! 

NE DAJ SE ŠEKIIIII PRVOBORCI DOBIJAJU SPOMENICU I TAČKICE ZA VRNJAČKU BANJU!!!!!!!!

1 hour ago, f4ts0 said:

Jedan moj ortak koji je urnebesno zatucan mi je dao isti komentar. Covek potpuno zatucan, "srbenda", pun nebuloza (i radio sa deltom, jos cudnije), ksenofobican, stravican homofob, mrzitelj svake druge nacije, cita Pecat. Potpuno isti komentar. Doslovno isti, samo je napisao crncuge i musosi

Meni nije problem sto ce petar ici sa kim ide u skolu, meni je problem sto nemam sa kim ovde da odem u kafanu da se pocukamo i olesimo ko ljudi. Dakle potpuno sebicni razlozi. A pare - opet kazem, sa relativne tacke gledista (kupovna moc, moc ustede koju sam "harmonizovao" ne parama nego kolicinom kvadratnih metara koje mogu godisnje da ustedim na odredjenoj lokaciji) - ovde zaradjujem samo par posto vise. Ovo izuzima vidjenje  - rmbacu 5 god pa se vratiti u srbiju i kupiti tri manja stana i ziveti od rente (iako je ovo legitiman nacin razmisljanja).

Dakle cekam 1 jul 2017 i dva meseca u srbiji!

P.S deca su ovde jako fino vaspitana, i skola je mnog manje nasilna nego u srbiji, mogu ti reci da mi se dosta svidja kako to sve izgleda. Jedini mi je problem sto se pravi atmosfera jednakosti, da su svi sito pametni - mislim da to nije dobro, ali moguce i da nisam u pravu.

 

crnje mudžosi i pederi... divno mesto za porodični odmor. htedoh reći za podizanje sina.

hahahah...

neću da ti stajem na muku, Guzo, ali vidi kad Ceca, Jaca, Šeki Sneki i naravno Džej idu ka Amsterdamu, Antverpenu, pa povedi sina... hahahaha...

navijam za tebe da se vratiš za koju godinu, kao i za nas da se dovedemo u red za prefinjene Evrosrbe, da ne smrdimo više toliko, sramota me od samog sebe.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moraćemo da sačekamo još 10 godina, kad baš baš dozri, e onda počinje fešta. biće skloni te slike plz.

:)

9 hours ago, Orange Bud said:

Fatso, lud si ako se vratis, pogotovo sto imas dete... jebes drustvo, celo srpsko jebeno drustvo.

taj fazon... ovde, za razliku od Brisela, svaki dan duge cevi po ulicama, bombe, napadi, policijski čas, punktovi... k'o u Bejrutu 80tih...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...