Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, prota_ said:

moja omiljena situacija je kad sam bio zaglavljen na gazeli zato što se desio sudar kod arene, ali u suprotnom smeru, pa su svi usporavali da vide šta se desilo

to je standardna pojava - zato su krenuli da prave one "barikade", kad već ne sade žbunje, da se takve stvari ne bi dešavale.

Link to comment
Share on other sites

Vica radi od 9 a ja od 8. Upotrebio je bolje mozak tako sto ima drugacije radon vreme?

Dakice, preskocio si klozapin danas.

 

28 minutes ago, tortky said:

Radio sam i ja pre koju godinu od 8, ali što kaže Daki, uvek sam kretao da stignem oko 15 do 8 na posao, baš kako bih izbegao gužve i gluposti, no dobro.

Ne mogu da krenem ranije.

Ali evo npr danas smo silom prilika  krenule ranije I bile u 10 do 8 na poslu I opet smo pre toga zaglavile na novom mostu. Prvo kod ukljucenja kod sumarskog, posle kod semafora na mostu I posle kod iskljucenja kod buvljaka.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema više nekog specijalnog pravila za te gužve. Jednog jutra bude u 08 a drugog u pola 9, nekad i u 10 ... postoje neke "generalne smernice" ali mimo toga nikad ne znaš. 

Meni je na primer za prelazak mosta stari most uvek bio jedna od boljih opcija u odnosu na gazelu, a ako baš moram onda idem isključivo iz kneza miloša. Ono uključenje na gazelu dole iz savske je uvek bilo pak'o. malo je novi most to sredio.

Link to comment
Share on other sites

vratili se Beograđani od svojih kuća nazad u Beograd, završava se raspust, zato su gužve.

kataklizma u Gagarinovoj je posledica kretenskog projektovanja Mosta na Adi. ni kad se završi planirani projekat, iz pravca Sava Centra i Ušća neće se moći popeti na most. a ovako se ni iz jedne ulice upravne na Gagarinovu ne može na most, odnosno nastavak mosta ka Tošinom bunaru i nisam siguran da su ti tobogani uopšte projektovni, s obzirom na blizinu pruge...

žutogovnare nabiti čmarom na pilon da se vesele, govna lopovska...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...