Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

5 hours ago, f4ts0 said:

ikea ogroman profit pravi na restoranima. Odu nesrecni roditelji vikendom kad su slobodni da kupe nesto, moraju da vode i male sotone i onda ih ostave u igraonici, kupe razne gluposti koje nisu hteli, polkupe sotone i onda pregladneli odu da jedu onu uzasnu hranu koja je jeftina jelte.

Plot tvist - vikendom je kod nas tolika guzva u Ikei da se za igraonici uzimaju brojevi da se ceka, otprilike ~20 minuta. Fora je u tome sto igraonica ima timelimit na dete od sat vremena, a ko god je ikada sa zenom bio u objektu zna koliko je to nerealno. E sad jedino nisam ispitivao da li postoji neki cooldown ili mozes da odes dole, sacekas ponovo tih 20 minuta i vratis dete unutra 🙂

5 hours ago, Lucky said:

Verujem da je u pitanju bila subota ili nedelja? 🙂 i tipa izmedju 12 i 18h? 🙂

 

 

Pa tako nekako. Mislim recimo da smo zavrsili u kafani oko 18h i kad smo se vracali po kola na parkingu mi delovalo da ima neki slobodan sto u restoranu gore posto gleda na tu stranu!

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Reklo bi se, međutim pet minuta po napuštanju objekta uredno prijavljuju da treba nešto da jedu

A pa to su fore da ne bi jelo ono sto treba, nego ono sto hoce 🙂

To se resava tako sto im ne das ono sto hoce 🙂

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, voodoo_ said:

Ne dam im, naravno, nego što uprkos tome i dalje mrljave prave obroke 😅

Ček bre, pa šta hoće da jedu ako Mek neće? 🙂 mislim aj da si rekao da neće boraniju pa da razumem, ali kao Mek je predviđen da ih navuče od malih nogu 🙂

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Plot tvist - vikendom je kod nas tolika guzva u Ikei da se za igraonici uzimaju brojevi da se ceka, otprilike ~20 minuta. Fora je u tome sto igraonica ima timelimit na dete od sat vremena, a ko god je ikada sa zenom bio u objektu zna koliko je to nerealno. E sad jedino nisam ispitivao da li postoji neki cooldown ili mozes da odes dole, sacekas ponovo tih 20 minuta i vratis dete unutra 🙂

9 hours ago, Lucky said:

mislim da ako imaš Ikea Family onda valjda možeš 1,5h ili 2h! 🙂

9 hours ago, Dule_smor said:

Ja ne znam sta taj narod toliko kupuje po Ikei, ovde je uvek prepuno i u restoranu milion ljudi. Pa jbte kupujes namestaj par puta u zivotu i kad se selis, a ne svaki drugi vikend.

zato što "ti uvek nešto treba". IKEA je od sebe napravila nešto poput "supermarketa" za nameštaj i jednostavno nije kao standardna prodavnica nameštaja nego "uvek ima nešto novo". Druga bitna stvar je što je "ugođaj" - "e idemo u ikeu da vidimo šta ima, a onda na ćufte insert_digrejzo_kvout" a ovo što kaže Igi što zamišlja sebe u Ikea nameštaju a mrzi ga, celu priču oko Ikee su napravili tako da sve izgleda predivno, fotografije su tako kul, unose toplinu u dom, a rokaju i na tu osnovu kako su šveđani super pa eto sve švedsko je takođe super... mnogo toga ima što IKEA radi skoro savršeno za to. Nešto kao Coca Cola 🙂

Na stranu što ima tih 10% proizvoda koji su stvarno jeftiniji nego bilo gde drugde i drugih 10% koja su unikatna i drugi ih nemaju. ostalih 80% sve isto kao na drugim mestima a čak i skuplje.

On 12/16/2023 at 2:25 PM, manson said:

Inače, po nekoj mojoj slobodnoj proceni, više od pola ljudi Rusi i Ukrajinci.

nije li to situacija svugde gde odeš? :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

A to sto ti uvek kao treba ti u stvari u 90% slucajeva uopste i ne treba...jebeni kapitalisticki konzumeristicki svet

egzekli 🙂

i to što umeju super da ti uvale još nešto pored toga po šta si zapravo krenuo.

jer naravno moraš da prođeš celu robnu kuću od A do Š (osim ako ne znaš one prečice) tako da bez obzira gde je proizvod koji si želeo, kroz lavirint ideš od početka do kraja pa "jao vidi i ovo treba mi i to".

Link to comment
Share on other sites

Polovina na Balkanu :))

Скоро 22 године после увођења евра, у оптицају је и даље чак 12,2 милијарде немачких марака које грађани нису заменили за евро, саопштено је из Немачке централне банке

Остало је папирних новчаница у вредности од 5,7 милијарди марака и кованица у вредности од 6,5 милијарди.

Naravno nešto ima i u Turskoj sigurno 🙂

Link to comment
Share on other sites

nemamo topic o ishrani generalno jel?

evo braco jednog dorucka koji jedem vec mesecima i nije mi dosadio

50g ovsenih
30g whey-a (merica)
150gr grckog jogurta 2%mm (olympus ili dodoni, ili zbregov/lidlov skyr)
100gr bademovog mleka (moze i obicna voda)
umesati uvece i ostaviti za ujutru u frizideru
dodati smrznuto voce (moj favorit je trenutno 50gr malina)

ovaj recept ste dobili FREE ali sam ustvari hteo da pitam za preporuku dobrog whey-a, koje brendove valja uzimati  

Edited by reki
  • Sad 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, reki said:

nemamo topic o ishrani generalno jel?

evo braco jednog dorucka koji jedem vec mesecima i nije mi dosadio

50g ovsenih
30g whey-a (merica)
150gr grckog jogurta 2%mm (olympus ili dodoni, ili zbregov/lidlov skyr)
100gr bademovog mleka (moze i obicna voda)
umesati uvece i ostaviti za ujutru u frizideru
dodati smrznuto voce (moj favorit je trenutno 50gr malina)

ovaj recept ste dobili FREE ali sam ustvari hteo da pitam za preporuku dobrog whey-a, koje brendove valja uzimati  


Dobar ti je recept, možeš realno i bez whey-a jer ne verujem da će ti praviti razliku. Ako baš želiš, uzmi neki izolat koji nema zaslađivače.

 

100 evri

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alfa said:


Dobar ti je recept, možeš realno i bez whey-a jer ne verujem da će ti praviti razliku. Ako baš želiš, uzmi neki izolat koji nema zaslađivače.

 

100 evri

naviko sam, tripujem da me drzi duze sitim, ne pijem ovako sejkove proteinske ali ovo mi je kul, gledam da jedem dovoljno i pravih proteina ofc!

znaci izolat, moj IT novcanik ce lako to da podnese, thx! IDE GAS pa da posle prebijem ove sto me prozivaju sad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...