Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 9/19/2023 at 8:49 AM, AlexG said:

Ma neka bude ko hoće, samo da ne kradu ovoliko transparentno....reče Velja onomad ".....da kraduckate, pa da vas čovek razume" 😄

e pa jbg, krenu pomalo pa pojačavaju kad vide da nema posledica 🙂

On 9/21/2023 at 12:05 PM, Neptune said:

Good point. Baš se pitam, kad pomislite na igrice u poslednjih recimo pet godina, koje prve padaju na pamet? (po dobrom naravno) ja sam overinvestirao u Evropa Universalis IV pa nisam baš ispratio. 

šta ga znam, možda the last of us prvi deo, until dawn... možda su se pojavile nešto ranije ali sam ih tad aktivno igrao pa su mi ostale na pameti.

to ovako na prvu.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

e pa jbg, krenu pomalo pa pojačavaju kad vide da nema posledica 🙂

Kao i vozači nakon početka primene nekog novog propisa. Metar dana se poštuju, pa kad vide da to nije toliki hajp, nastave po svom. Bilo tako i za pojaseve i za sve.....i vraćamo se na osnovnu temu, lošu kaznenu politiku. Kako vlasti, tako i naroda 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AlexG said:

Kao i vozači nakon početka primene nekog novog propisa. Metar dana se poštuju, pa kad vide da to nije toliki hajp, nastave po svom. Bilo tako i za pojaseve i za sve.....i vraćamo se na osnovnu temu, lošu kaznenu politiku. Kako vlasti, tako i naroda 🙂

normalno... ono kad je bilo kreće ograničenje 50kmh pola grada vozilo 40kmh max 🙂

i kao ono za žutu traku, bio hajp sa slanjem kazni na adresu onoliko, e sad dal' su ljudi naučili ili te kamere više ne rade, ali nešto ne vidim da neko to više pominje u toj meri.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...