Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, Lucky said:

hahaha :))  tako to obično biva 🙂

jel si pokupovao hardove za chia? :)))

Hteo, ali nisam stigao, otišlo na druge stvari. Pazario sam desetak novih sebi, desetak novih firmi, i desetak polovnih standardnih 240GB SSD da imam štek po normalnoj ceni za slučaj da chia povuče i njih.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

Hteo, ali nisam stigao, otišlo na druge stvari. Pazario sam desetak novih sebi, desetak novih firmi, i desetak polovnih standardnih 240GB SSD da imam štek po normalnoj ceni za slučaj da chia povuče i njih.

i tako se deco stvara vestacka nestasica na trzistu :))

40 minutes ago, Diego said:

zasto bi kupovali shiba coine, kada mozete da kupite shiba puppy-a poput mene!

195675799_2956667094660094_4564031811683937441_n.png

ko'ko kopa dnevno? 🙂

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Edeste. Jel ima neko da preporuci neke pouzdane majstore u BGu za sredjivanje stana (krecenje, ugradnja, pvc prozora, kupatilo kompletno itd). Najbolje neka ekipa koja radi sve, a ne za svaku stvar da trazim posebno majstora. Jos ako ne deru bilo bi super heh. E sad cuo sam da su cene svega skocile zbog korone i krize, mozda nije pravo vreme za renoviranje, al jbga. PS, u pitanju je mala garsonjera od 20 kvadrata.

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dule_smor said:

Edeste. Jel ima neko da preporuci neke pouzdane majstore u BGu za sredjivanje stana (krecenje, ugradnja, pvc prozora, kupatilo kompletno itd). Najbolje neka ekipa koja radi sve, a ne za svaku stvar da trazim posebno majstora. Jos ako ne deru bilo bi super heh. E sad cuo sam da su cene svega skocile zbog korone i krize, mozda nije pravo vreme za renoviranje, al jbga. PS, u pitanju je mala garsonjera od 20 kvadrata.

 

 

brale, majstora nema ni od korova, bukvalno si sad u fazonu daj šta daš i to ti je što ti je. eventualno ako imaš neko da preporuči ali i tu nit znaš kad je free niti kako će da uradi ...

meni je pre nedelju dana došao stolar da montira deo šanka koji sam poručio u februaru prošle godine :))

pa šta misliš što nam rade na građevini turci, egipćani, crnci i ekipa? 🙂 

no ajde da ne mračim, možda su to samo priče koje sam ja čuo i direkt kad sam ja tražio.

 

On 6/20/2021 at 9:05 AM, FATA said:

Sta je Laki ne radi ti pretraga? :))

Ja mogu da preporucim ovaj iz cumicevog, doduse samo baterije sam menjao... Kontam da je najbolje da nazoves i pitas koliko bi to kostalo

Da odgovorim samom sebi a i tebi 🙂 google me uputio na nekog lika u Ugrinovačkoj 40, a pošto sam već išao na nbgd danas, odlučih se da odem tamo.

Super lik, za preporuku u tom smislu. Nemam pojma koliko je zamena baterije + ruke, ali on je tražio 500din, deluje da je malo jače ali uz to je makar proverio svaki sat a ovi kojima su otpale kazaljke otvorio ih je i vratio sve "gratis", dao savet za neke kako da se dalje održavaju, na jednom treba dihtovanje da se sredi etc, sve đuture za ispod 20 minuta rešio lik, tako da eto.

Inače mlad lik ali možda nasledio od ćaleta ili dede, ima one aparate iz pedesetih i šezdesetih godina, bukvalno ništa u radnji nije novije od 1980 :))

Link to comment
Share on other sites

@LuckyJa generalno obozavam te likove sto se trude da odrze nesto staro da ne zamre i uglavnom kupujem/koristim njih pre nego li trzne centre i velike igrace... ali u poslednje vreme tezak stres otici autom do grada jer se iznerviram 33 puta bilo gde da krenem pa samim tim se ni ne cimam da koristim bilo cije usluge. nek umre sat, patika i bilo sta drugo, ali dalje od zarkova ne eksperimentisem... pogotovo ne pre 20:00!

Inace, ima neko neki predlog gde je najbolje potraziti ljude za part-time posao? Trebaju mi ljudi koji ce da idu na utakmice po evropi/amerikama i unose prostu statistiku na vreme putem aplikacije, moze i za balkan. Totalno sam ispao iz fazona gde je najbolje traziti poslove danas

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, FATA said:

@LuckyJa generalno obozavam te likove sto se trude da odrze nesto staro da ne zamre i uglavnom kupujem/koristim njih pre nego li trzne centre i velike igrace... ali u poslednje vreme tezak stres otici autom do grada jer se iznerviram 33 puta bilo gde da krenem pa samim tim se ni ne cimam da koristim bilo cije usluge. nek umre sat, patika i bilo sta drugo, ali dalje od zarkova ne eksperimentisem... pogotovo ne pre 20:00!

ovaj je u ugrinovačkoj ima ispred parking mesto taman, tako da je sa te strane kul!

57 minutes ago, FATA said:

Inace, ima neko neki predlog gde je najbolje potraziti ljude za part-time posao? Trebaju mi ljudi koji ce da idu na utakmice po evropi/amerikama i unose prostu statistiku na vreme putem aplikacije, moze i za balkan. Totalno sam ispao iz fazona gde je najbolje traziti poslove danas

ja bih bukvalno išao na fiver ili upwork i tražio 🙂 možda ima neki bolji način ali kad bih ja sad taj task imao tako bih krenuo, ako mi google ne ponudi neku bolju alternativu.

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2021 at 1:03 PM, Dule_smor said:

Edeste. Jel ima neko da preporuci neke pouzdane majstore u BGu za sredjivanje stana (krecenje, ugradnja, pvc prozora, kupatilo kompletno itd). Najbolje neka ekipa koja radi sve, a ne za svaku stvar da trazim posebno majstora. Jos ako ne deru bilo bi super heh. E sad cuo sam da su cene svega skocile zbog korone i krize, mozda nije pravo vreme za renoviranje, al jbga. PS, u pitanju je mala garsonjera od 20 kvadrata.

 

 

zasto ti se shrinkovao stan?

gde je i kolko para! 😄

Link to comment
Share on other sites

videh ovo upravo sad  nisam pratio ovog ludaka baš dugo vremena otkad je krenuo po zatvorima, ali ono, nekako je stvarno bio ikona tog perioda početka antivirusa, interneta i svega toga.
Da, mada taj antivirusi i internet je samo mali deo.
A moguće da se ubio kao i Epstin što se ubio. Sumnjam da ćemo ikada saznati šta se stvarno desilo.
Link to comment
Share on other sites

ahahaha

inače, za sve fanove...

 

Nebo iznad luke bilo je boje televizijskog ekrana, uključenog na prazan kanal.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2021 at 11:16 AM, Debeli said:

ahahaha

inače, za sve fanove...

 

Nebo iznad luke bilo je boje televizijskog ekrana, uključenog na prazan kanal.

 

bas nekako ne ide uz neuromanta

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, millanče said:

Prvo pravilo za toksične veze - nikada se i ni u kom svojstvu ne mešaš u toksične veze 😕

tru dat, al jbg ovo je uzasno, a i nigde se ne vidi da je u pitanju veza, ovako neki ludak moze da krene da siba random zenu, ali posto nas je digitalno doba ubilo sad cemo da snimamo prvo sta se desilo pa onda da pogledamo riplej i kao, u jbt lik sutira devojku, SRAM GA BILO!

u nekom paralelnom svetu bi 3 lika odma uletela, lik bi dobio par udaraca, pa onda da se vidi o cemu se radi 😄

jer sutirati zenu ne moz normalno bice

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, millanče said:

Prvo pravilo za toksične veze - nikada se i ni u kom svojstvu ne mešaš u toksične veze 😕

bukvalno.

ima X primera kad ono neko se umeša, udari tog lika, onda ova riba krene da udara tog što je "odbranio".

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky said:

bukvalno.

ima X primera kad ono neko se umeša, udari tog lika, onda ova riba krene da udara tog što je "odbranio".

I posle tuže "branioca" da ih je napao.

Ma koliko se gadim malo i samom sebi što moram to da kažem, ali podviknuti i snimati je možda najbezbednije i najefektnije, mada nisam pametan.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

I posle tuže "branioca" da ih je napao.

Ma koliko se gadim malo i samom sebi što moram to da kažem, ali podviknuti i snimati je možda najbezbednije i najefektnije, mada nisam pametan.

ima i onaj element što onda kad dođu panduri čak i ako ti ne izvučeš deblji kraj i ovaj te ne tuži za napad ili tako nešto, sam sistem da daješ izjavu itd je haos.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ako imate Ryzen procesore ne instalirajte poslednji Windows 10 21H1 update dok ne izađe neki fix, hoće da baguje i "trza", tačnije "freezuje pa ga pusti" 😄 Prilično je masovan problem, ne znam koje ryzena tačno "hvata", i da li je samo ako koristite Vega grafiku u Ryzenu, ali za svaki slučaj odlažite.

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...