Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 6/2/2026 at 7:17 PM, manson said:

Hipsterski pica fest je sada u luci 🙂

https://www.instagram.com/p/DYxYL8dgBSO/

zanimljivo da su se za ovo odlučili, ne znam šta je pozadina, verovatno neki konflikt vlasnika ili šta god, jer silosi sami po sebi su bolji za ovako nešto jer već imaš "infrastrukturu", plus onaj ceo deo sa pićem, muzika itd. 

doduše možda je baš i tome i bio problem jer silosi opet sa sobom vuku gomilu nekih svojih pravila i gluposti, radno vreme, šta smeš od pića šta ne, gde moraš njih da uzmeš gde ne itd, a Luka beograd je po tom pitanju mnogo fleksibilnija - nemaju ništa, ne daju ništa, ali ništa ni ne traže osim para za zakup :)) 

ima tu ponešto od infrastrukture ali ne preterano puno, parking je veći, downside je da se plaća i ima najgluplji sistem za plaćanje, ali ne možeš imati sve!

Link to comment
Share on other sites

Da li imate neku preporuku za PVC stolariju, prozori/vrata?

Naravno, pomoglo bi mi i koje firme zaobici, ako neko ima bas neka negativna iskustva :)  Trenutno sam u fazi pocetka gradnje kuce, a planiram u Julu da se provozam malo po Srbiji, obidjem neke opcije da vidim sta i kako imaju, pa eto da prikupim sto je vise preporuka iz prve ili druge ruke.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2026 at 2:05 PM, sttevann said:

Da li imate neku preporuku za PVC stolariju, prozori/vrata?

Naravno, pomoglo bi mi i koje firme zaobici, ako neko ima bas neka negativna iskustva :)  Trenutno sam u fazi pocetka gradnje kuce, a planiram u Julu da se provozam malo po Srbiji, obidjem neke opcije da vidim sta i kako imaju, pa eto da prikupim sto je vise preporuka iz prve ili druge ruke.

 

ja znam ove što rade alumil i koliko znam i ljudi su zadovoljni jedino mislim da nisu baš najpovoljniji.

Link to comment
Share on other sites

Linijska oluja je tu da zameni supercelijsku!

Danas 14. 6. kasnije posle podne i uveče, u okvirnom intervalu od 17 do 21 h, očekuje se obrazovanje linijskog grmlјavinskog sistema, najpre preko Vojvodine, koji će uslovlјavati plјuskove, grmlјavinu, a lokalno grad i olujni vetar sa udarima preko 60 km/h. Kasnije u toku večeri (od 20 do 00 h) očekuje se premeštanje grmlјavinskog sistema preko Beograda, zapadne Srbije, Šumadije, Pomoravlјa, Borskog, Braničevskog i Zaječarskog okruga dalјe ka Rumuniji i Bugarskoj, dok će u drugom delu noći ka ponedelјku (14/15. 6.) padavine oslabiti uz značajno smanjenje rizika od nepogoda na navedenom području.“

Linijska oluja, stručno poznata kao linijski grmljavinski sistem, predstavlja organizovani lanac snažnih grmljavinskih oblaka koji su poređani u neprekidnu ili poluprekinutu liniju, a koji se kreću zajedno kao jedinstven front.

Link to comment
Share on other sites

Швајцарска сиротиња. Ко нема да плати? Дај пет карата!!1

Edited by Elvis J. Kurtovic
  • Haha (+1) 2

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste ispratili ali hepi TV krenuo sa AI voditeljima :)) Što uopšte nije nerealna priča imajući u vidu da SNS traži samo više i više televizijskih kanala, stvarno više nije moguće naći toliko onih koji žele i hoće da vode program, a opet i da umeju da pročitaju dve proste rečenice sa telepromptera. Tako da budućnost je stigla a donosi je Hepi!

 

  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Začudih se malo koji mi je što ne gledam Svetsko u fudbalu, ok, nema naših, pa mi donekle jasno, al' opet...

I tako ti ja pustim fudbal na tv dok spremam sve za roštilj to veče, i vidim da lik valjda dobi crveni karton što je pokrio usta dok nešto priča... i pomislim pišam vam se i serem u vaš fudbal, sad sam se setio što me ne zanima, doviđenja. Možda pustim finale u pozadini dok jedem, pijem, igram Heroe 3 ili tako nešto, MOŽDA.

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, millanče said:

Začudih se malo koji mi je što ne gledam Svetsko u fudbalu, ok, nema naših, pa mi donekle jasno, al' opet...

I tako ti ja pustim fudbal na tv dok spremam sve za roštilj to veče, i vidim da lik valjda dobi crveni karton što je pokrio usta dok nešto priča... i pomislim pišam vam se i serem u vaš fudbal, sad sam se setio što me ne zanima, doviđenja. Možda pustim finale u pozadini dok jedem, pijem, igram Heroe 3 ili tako nešto, MOŽDA.

Primetio sam i da mi kad se ne kvalifikujemo svetsko skoro i da ne postoji, što nije neočekivano ali baš je ono minimum pokrivanja, tipa RTS koji je zvanični partner i prenosi utakmice na svom sajtu tek tamo negde pomene ko je šta uradio i kako je prošao.

Bukvalno više prate ovi gossip sajtovi što redovno izveštavaju kako je Zoranaha podnela mečeve svog supruga koji brani za Kurasao! :)) Tako da imamo bolji feed toga koji su rezultati njihovih mečeva nego od zvaničnih. Da ne ulazim u celu ujdurmu Arenasporta sa "Letnji bioskop" na Areni, što je nikad promašenija kampanja kojom promovišu prenose svetskog prvenstva 🙂

Mađari, iako se nisu kvalifikovali, napravili u onom svom parku viewing party sa više nekih projektora, naravno da će se naprodavati piva itd, kod nas praktično bude na nuli interesovanje kad mi ne igramo.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dule_smor said:

Pa ne znam, igralo se i 1994. u istim terminima u USA pa sam opet mnogo vise pratio iako sam klinac bio...

Pa iskreno meni je lakse bilo da ustajem tad u 02:00 da gledam, ili da pratim NBA u pola noci pa dorucak i u skolu, nego sad matora konjina da ostanem budan duze od 11 :D 

  • Like +1 2

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...