Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kako god, priča da nemaš pravo na mišljenje jer nisi nešto uradio, je totalno glupa, valjda imaš dovoljno introspekcije da možeš da vidiš druge ljude, odnose i da iz toga izvučeš svoje neke zaključke ako si odrasla osoba sa nekim životnim iskustvom

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, f4ts0 said:

SRBIJA!! SMRT ZAPADU I EU! Samo jako!!

Milim was mozze li maly brazilsky orahy za prostatu i bademy, to je znate sumadijsko tradicionalno jelo. I plzy malo indyskih orascicy, zelim da grickam kao sav normalan svety

Једем коштуничаво због минерала (бразилски) јер сам ове године победар у тренинзима и спортским активностима. Сваки месец сам био на некој трци 🙂 можда једино овај не стигнем. Бадем и индијске воли млада дама, па рекох да изнесем мало и тако то, ваљало би. 

Поздрави Брисел тамо 😘 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Onda bi te ložila za pistaće 😄

6 brazilskih oraha je toksična doza. 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6724122/

Quote

Chronic selenosis symptoms range from fragile or depigmented hair and nails to loss of these parts, and characteristic acute selenosis symptoms include diarrhea, nausea, skin rash, disorders to the nervous system, fatigue and irritability

Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2023 at 2:32 PM, evgeniy said:

ne olaksavate posao nama koji nemamo decu!

vudu kaze tesko je, nemke kaze super je

ima onaj strip sa onim patkama oko roditeljstva koji sad ne mogu da nađem, mogu strip, ali ne mogu baš taj konkretan gde kaže nešto u fazonu "roditeljstvo je nešto najbolje i nešto najgore" ili nešto u tom fazonu 🙂

23 hours ago, f4ts0 said:

meni je keva davno rekla da ne smem preko 2 dnevno, kao zanemocacu i necu moci.

Jel me lozila jer su skupi ili?

jedno vreme je čak bio zabranjen uvoz brazilskih oraha u srbiju zbog ovoga što kaže cali 🙂

tek kad su to posle nešto regulisali zakonski su ih opet pustili u prodaju.

On 11/16/2023 at 5:23 PM, SATAN said:

Једем коштуничаво због минерала (бразилски) јер сам ове године победар у тренинзима и спортским активностима. Сваки месец сам био на некој трци 🙂 можда једино овај не стигнем. Бадем и индијске воли млада дама, па рекох да изнесем мало и тако то, ваљало би. 

izbaci samo brazilskih iz brazilski orah i super si! 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2023 at 9:05 AM, voodoo_ said:

Mnogo jak monitor kad nema u sebi blue ligh reducer režim za kancelarijski rad

Дел U2415 монитор је у питању, али и тај режим ми смета... Дакле, да ли имаш искуства са овим заштитама или само износиш своје виђење мог монитора 😞 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pošto ne dolaze računi zbog štrajka poštara, registrovao sam se na EPS da platim struju.

https://portal.eps.rs/home

Lepo su ga uradili - prvi dashboard državne institucije kome u scope-of-work ne stoji "želimo da korisnici pičkaraju monitor dok se muče da dođu do informacije, i da im se pričinjava miris piksle i vinjaka u zagušljivom podrumu"

~29 RSD naplaćuju proviziju, ali ima IPS kod pa može da se lako plati na drugoj platformi.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cali said:

Pošto ne dolaze računi zbog štrajka poštara, registrovao sam se na EPS da platim struju.

https://portal.eps.rs/home

Lepo su ga uradili - prvi dashboard državne institucije kome u scope-of-work ne stoji "želimo da korisnici pičkaraju monitor dok se muče da dođu do informacije, i da im se pričinjava miris piksle i vinjaka u zagušljivom podrumu"

~29 RSD naplaćuju proviziju, ali ima IPS kod pa može da se lako plati na drugoj platformi.

Generalno je ok i onaj e-sanduče koje koristim za infostan (ofc ne plaćam preko njega više da im ne bi davao 50 RSD provizije).

Ne znam što nisu priključili i eps to e-sandučetu, a možda i sve ostale račune da sve bude objedinjeno.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cali said:

Pošto ne dolaze računi zbog štrajka poštara, registrovao sam se na EPS da platim struju.

https://portal.eps.rs/home

Lepo su ga uradili - prvi dashboard državne institucije kome u scope-of-work ne stoji "želimo da korisnici pičkaraju monitor dok se muče da dođu do informacije, i da im se pričinjava miris piksle i vinjaka u zagušljivom podrumu"

~29 RSD naplaćuju proviziju, ali ima IPS kod pa može da se lako plati na drugoj platformi.

ja sam nekad davno ne sećam se ni kojim povodom aktivirao da mi račun za struju stiže na mail. 

od tad ga tako plaćam, jer na svakom računu ima i IPS kod i realno je najbrže za plaćanje na taj način a opet plaćaš kroz sopstveni ebanking gde mi ne uzimaju proviziju.

Link to comment
Share on other sites

Епортал је зачуђујуће добар (исцимао сам се по епотпис), користим га дуже време, а портал за едб је ок скроз. Но имам два питања, прво је зашто не могу да откажем достављање едб рачуна, већ мора и физика копија да ми стиже? И наравно:

 

Елем да се вратим на тему, @f4ts0 јел` довољно домаћинска вечера?

IMG_20231121_213918.jpg

  • Like +1 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ja mislio da sam već na spisku, pa nek' ide život 😄

Elem, negde smo pomenuli nedavno Forbes, i kako ljudi sa naslovnice zaglavljuju robiju.

Imamo novog dobitinika - CEO Binance Čanpeng Žao koji će da odleži za pranje novca, a njegova kompanija da plati kaznu od $4,6 milijardi USD.

1700597143636?e=1703721600&v=beta&t=4DTL

Link to comment
Share on other sites

Зато што сам нетолерантан на gl00ten plakyyy.

Имам неку специфичну исхрану коју практикујем, јер (мрзим себе и) имам неке сулуде тренинге х) 

Кали, ниси на списку, волемо те ми!

  • Like +1 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...