Jump to content

Mayweather Jr. vs Pacquiao


manager

Recommended Posts

Ja moram da se složim sa Stijom ovde, iako njegovo pitanje može da se protumači kao neki "šta se ložite?" fazon, čovek je sasvim normalnim tonom pitao "Koliko vas inače prati box pa ste kao koliki-toliki poznavaoci ispratili i ovaj meč, a koliko je vas meč gledalo čisto zbog hajpa?", pri čemu je svrstao sebe u drugu grupu. Vi ste to razumeli kao da je pre par godina napisao "ŠTA JE PIČKE SAD SVI GLEDATE TENIS, KOLIKO VAS JE GLEDALO TENIS PRE NOVAKA A?, i otuda "stija iznad situacije" itd...

Ja sam za ovu dvojicu čuo prvi put u životu bukvalno pre tri dana, i takođe bih gledao meč da je u neko normalno vreme, čisto da vidim o čemu se tu tačno radi, hajp je razlog. (da, nije me sramota da priznam to, što je i Stija isto napisao). I ovo apsolutno nema veze sa trooperovim "dva znojava lika trčkaraju po ringu" tripom, čisto da se neko ne uhvati za to sad.

Link to comment
Share on other sites

ja od lenox vs tajson-a gledao jos klicka nekoliko puta i to je sve. hteo nocas zbog hajpa da gledam, al cela rekao da mejveder pobedjuje skoro sigurno i da ce biti smor mec pa se nisam iscimao da ostanem budan. a i nekako ne moze to da mi bude taj trip kad su obojica laksi od mene, mozda sam ja samo saban

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ali oduvek su u boksu nenoramlni iznosi. Mislim i da je boks sport koji je iznedrio prve milionere. Tipa dok se fudbal jos igrao na dobrovoljnoj bazi, Sugar Ray Robinson je vozio rozog kadilaka, putovao sa svitom od 20+ ljudi itd. I ono uvek je "champ" bio najveci pojam.

 

Ovo je hajlajt borbe :S

 

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja mislim da ste svi istripovali. Pa apsolutno ništa nije moglo da se očekuje drugo od ove borbe, Mejveder izgrindao lagano, čovek je u svetu boksa ono što je Murinjov autobus u fudbalu, ali nerealno dobar Murinjov autobus. Mani nije imao šanse, nažalost.

smorili smo se zato sto se daju tolike pare za jebeni autobus... ovaj crnja je tipican nit bitch... :D

Jel vi što ste gledali zapravo pratite boks, ili su vas nahajpovali zbog tankera para u igri?

I jel se osećate kao da vas je neko zajebao jer je meč bio sranje :D

da... znaci meni si bukvalno procitao... gledao sam zbog hajpa i sumanute love i smorio se kao dupe... a kada me je jos mohr podsetio na princa, pa sam se uz to jos setio i roy-a juniora... odlepio sam jos vise... :D

Oni klipovi sa onim rurovcem što ga bije mali ciga...

[roflmao]

Pa nemojmo biti grobari i svrstati Stiju sa trptardom u kos, zato sto je ovaj uspeo da se opet iscudi zasto nekoga na planeti uopste interesuje mec. Kada je bio veciti derbi, opet se nesto bio iscudjivao :D

Enivej, ovo je stvarno bilo ocekivano, meni bi bilo neocekivano da sam video zapravo dobru peglu, pa makar i jedan nokdaun.

kada bolje razmislim oni su dobijali sumanutu lovu za svaku rundu... nije bilo nikakvog razloga da idu u blood bath... bolje da su dobijali bonuse za nokdaun... :D

 Toliko je postao toksičan rur, i toliko se pazi da slučajno neko ne pomisli nešto (u ovom slučaju da nas je neko nadojio hajpom, što je potpuno prirodno, i ljucki), da više nije moguće voditi normalnu raspravu.

 

 Mene je jebeno šokirao iznos novca koji njih dvojica dobijaju, nisam mogao ni u ludilu da pretpostavim da toliki iznosi mogu biti u boksu. Naravno, pošto nam je keš sveopšte merilo vrednosti, pomislio sam da su njih dvojica toliko dobri, da će svojim udarcima usporavati vreme u ringu; preko toga dodaj pumpanje mejsntrim medija poslenjih mesec dana, i naravno da imaš očekivanja da će zapravo biti meč stoljeća

 Kad kažem mi, mislim na ljude koji se u to razumeju ko marica u kriv kurac, ćelomber je odmah rekao da će biti sranje. Zato sam i pitao koliko od vas koji su gledali, zapravo gleda boks inače, čisto mi je bilo interesantno da vidim taj odnos

 I da ponovim, da je boks sad, dok mi klinac spava, a ja ladim jaja na forumu, sigurno bih gledao, čisto da vidim o čemu se jebeno radi kad su tolike pare u pitanju

ja sam te totalno skapirao iz prve... zato i kazem da si me bukvalno procitao... nista lose...

180 milki mejveder, 120 pakjao

vucicev deficit za ovu godinu je veci!!!

Link to comment
Share on other sites

180 milki mejveder, 120 pakjao

Dule, ovo su, naravno, bruto iznosi.

Kad se svi namire, od poreznika, agenata, menadzhera i ostalih u lancu ishrane na kraju na njihovim racunima je oko 1/4 od tog iznosa, ali opet tako je svima u sportu/zabavi i to ne cini taj iznos nista manje impresivnim.

Link to comment
Share on other sites

Ništa. Očigledno je da nisi uložio ni trunku znanja ili bilo koje veštine čim toliko dugo igraš!!!

 

Kako ne? Znam napamet sve LOTO brojeve koji su izašli ikada (kao i najbolje Suzanine kompletiće u kojima ih je izvlačila u jeku najveće popularnosti), a bakica kod koje uplaćujem kaže da niko ne crta tako lepe Xiće u kvadratiće sa brojevima kao ja!

 

Osim toga, moram reći da ovo sa povredom Manijevog desnog ramena postaje užasno. Pakjaovci se žale kako mu nije dozvoljeno da primi inekciju protiv bolova, a mašinerija uzvraća teorijom da je samim tim što nije na vreme otkrio povredu oštetio silne gledaoce koji su platili kartu, pay-per-view ili se kladili...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...