Jump to content

Ultimativni NCR topik


Recommended Posts

Topik postoji jer cela i mohi idu i govore ljudima da su moroni

 

 

zapravo, ovaj topik postoji jer ste gušili "pričajte" sa NOĆNA SMENA RULZ COKO JAVISE JERSI TU OMG postovima

da mi je bila ova pamet, ne bih splitovao u novi topik već bih samo brisao takve postove i mirna bačka

Link to comment
Share on other sites

Назад на топик.

После пар година вуцарања по којекаквим провајдерима (Батајница, Сурчин, Бољевци и сл метрополе), дојадило ми је све то и дао сам отказ... Дакле услови су били јадни (радио сам све, од пројектовања мрежа, па до бушења зидова хилтијем, верање по крововима, реинсталације система, дељење летака и сл), плата, прејадна, пријава не. Притом кад је однос са газдама постао несносан (додуше у последњој фирми где сам радио газда је био ок, не могу да кажем), циљам на оне варијанте: е кад ћеш завршиш факс? И оно биће пријаве, за два месеца... Одустао сам од свега.

Игром случаја сам се пријавио у НЦР и добио посао на Л2 позицији. Плата је била више него задовољавајућа, услови исто (после пењања по трулим крововима пуним мртвих голубова, ово је био рај). И ту сам гурао 2 године, само су почеле неке ствари да ми сметају. Прво смене, које су углавном биле од 15 до 23 х (живота без) и људски односи (знате оне варијанте кад неко добије позицију ;) ).

Оно што се догађа у нцру има свугде, дакле постоје људи дегени, али постоје и сасвим фер и коректни људи. Не видим разлог зашто се толико диже фрка да је ужасно тамо... Не знам шта очекују особе које су на позици диспечера или у техничкој подршци? Морате да схватите да су то јако лако ЗАМЕЊИВЕ позиције, довољно је да знаш језик и неке (мало напредније) основе, све зависи од позиције. Дакле да резимирам, ништа што не постоји негде другде, нема ни у нцру, али плата је добра, долази на време, иде стаж... Мој претходни менаџмент је био више него ок према мени (наравно сви грешимо понекад), у међувремену сам добио нову, бољу позицију, 9 до 17х менаџмент је супер и ок ми је скроз... Изашао сам из техничке подршке, радим више у струци и сл.

Као и свугде у животу, свака прича има две стране (не браним НЦР, сматрам да су на неке позиције могли да ставе боље људе, али опет то је само моје мишљење). Дакле, радне позиције боље него у маси предузећа, једино смарају те смене, али шта да се ради, коме се не свиђа, нека тражи даље. Или нека се избори за боље, нека се докаже.

Моја два динара...

nhf, ali da si se bavio ikako ozbiljnijom arhitekturom mreže, ne bi se verao po krovovima i radio za 25k pa da ga jebeš, nego si budžio i krpio

za sve ostalo respect, ali mi je upao taj deo u oči, kao što mi upada i što ovi novopečeni sa CCNA misle da znaju nešto :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Техничари вс Тренсери, синс 5.10.2000., брот ту ју бај ансекјур енџиоу активистс фор хејтинг Слоба анд Технократија дјурин д најнтиз.

 

Превазиђите музичке поделе, ако већ друге не можете!

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da rekapituliramo. 

 

  1. Otvoren NCR topic da pola rura ne smara na pricajte topicu o svojoj firmi
  2. do druge strane topica pola zaposlenih ispljuvalo firmu i najavilo svoj odlazak
  3. druga polovina krenula da hvali firmu i objasnjava zasto je to dobra firma
  4. Mohi odradio svoj Kanye West i popisao se po svima jer su debili
  5. ...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tek sad skontao da je ovo jos jedan mohi vs svi topic u stvari

I ko i uvek mohi ispada preveliki pajser

 

 

 

Ja cu da dam moja dva centa za ovaj topic, meni je firma fenomenalna odskocna daska za ono sto radim, jos koju godinu ovde, pokupim sto vise sertifikata koja ce firma i da plati, i odo preko

Imam pristup uredjajima koje u zivotu ne bih video ovako, + uskoro stize i ceo lab na kome cu moci da vezbam, tako da je to sve super

Ljudima se ovde svidja i ne svidja, zavisi samo sta i u kom timu rade, i to je to

Mohi smiri dozivljaje malo, ne kontam zasto ti je toliko drago da te pola foruma napusi kurcem a da ti opet teras svoje, i jos gore mi je kako ti to sve ne govori da jednostavno nesto nije u redu sa tvojim stavom i da mozda to treba da promenis ?

 

Nisi ti nista skontao, ocigledno.

 

Ja nisam zapoceo ovaj topik vec sam u dva navrata odgovorio na pitanja drugih ljudi odakle sprdnja sa istim. To sto se tebi ili nekim tvojim kolegama ne svidja ta sprdnja nije stvar za koju sam ja kriv jer se pola foruma sprda sa istim, ja sam samo rekao kako je. Ako ti se ne svidja sto se sprdamo sa marmenima, a ti onda upisi defetologiju da im pomognes.

  • Downvote (-1) 3

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

eto vidiš kako ne čitaš lepo, iako znaš da ne mislim da ste ti ili mohi zlice, i odmah prevedeš na lični nivo, i verovatno eskaliraš na mirc.

 

Mislim, jeste, vas dvojica najjače sprdate NCR i trpate NCR-ovce

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Želiš da kažeš da sam glup? Ali ja ne radim u NCR!

 

Napisao sam "vajb". Narano da ne gađam suštinu koju je Mohi već pomenuo, ali ceo "vajb", "filing" je upravo to što sam napisao, da vređate svakog ko radi u NCR, iako jelte svakome ko pročita pažljivije jeste jasno da nije tako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...