Jump to content

EXIT 2015


prota_

Recommended Posts

opala! 

 

krenuli su već s objavljivaljem imena. malo ranije nego prethodnih godina, a opet kao u vreme kad je exit bio baš dobar. 

za sada je objavljeno par imena, al su zato dobra! 

 

dolazi Motorhead (ACE OF SPADES!!!!!!) a sa njima i Eagles of Death Metal, a pratiće ih standardni Goblini, neumirući Eyesburn i meni nepoznate Škrtice.

 

 

jutros su objavili i imena za arenu. odobravam ih. 

 

Beyer će raditi b2b sa Kaprijatijem, dolazi i Libing, dolazi i Octave One, a boga mi i Nicole Moudaber lol. 

uz njih tu je i standardna ekipa očigledno jedinih domaćih di džejeva u postavi Milićević, Milosavljević, Dobričić.

 

sve je ovo dosta obećavajuće i nadam se da neće ostati samo na ovome. 

 

 

karte su za sada oko 6 hiljada i to za oba festivala.

 

vesti oko ulaznica ovde: 

http://www.exitfest.org/sr/ulaznice

 

sve ostalo ovde: 

http://www.exitfest.org

 

 

AE!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

do jaja mi je taj hajp oko edm imena, u 90% slucajeva zvuche ko buljashi najgori jer su (od vremena kada su izgradili svoje ime) otisli u kurac i vrte sirom sveta klovnovske playliste jer raja koja troshi novce po klubovima ishte upravo to....  I onda se samo iznerviram kad prelomim da ipak odem i cujem nekog od njih...

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Skrtice su Cane iz partibrejkersa i likovi iz Jarbola i Velikog Prezira.

 

Eagles of Death Metal i Motorhead bi trebalo da budu nesto sto prethodi Exitu (kao sto su Queens of the Stone age bili par nedelja pre) ili su rezervisani za glavne dane exita? 

 

Jos da dovedu Knife Party na main stage kao headlinere i to je to sto se mene licno tice.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ЈИПМ, сада морам и на EXIT :c надао сам се да  неће бити ништа више од Octave One-а па да мирне свести одем само један дан...

 

Идемо Протињо, идемо!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

I JEL IDEMO NA AFRO LEFT HEHE engalapa tunge engalae sanga tumbe lumbe ankvalapa enga bungo

 

idem kurac


a tek kad krenu kisele zmijice bugibuibugibigbugi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...