Jump to content

pričajte


Recommended Posts

nadamo se da je lekcija naučena, i nek bude srećan što nikog nije ubio.

Plati, i pamet u glavu

 

JA SAM U PETAK VOZIO ~90MPH NA AUTOPUTU I NISAM UBIO NIKOG NITI DOBIO 29428492849$$$ KAZNE, A BILO JE SVEGA U MENI (no homo ofc) ASAMTIGASUKNUO HOLOLOHLOHOLLHOLOHLO

salu na stranu, on je vozio od gajbe ortaka do svoje gajbe, i kapiram da nije ni divljao, niti ista, ali ovde prosto mora da se napise "E IMAO SI SRECE STO TI SE NIJE DESILO DA [insert random accident here]" , kao sto je bio slucaj sa fetbojem za bajs, ili stajaznam, astorom da ide u svemir

 

to sto ti ne znas da vozis pod gasom, to je tvoj problem :tf:

  • Downvote (-1) 2

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Poslat mi je paket neki iz engleske, bez trackinga, pise na sajtu njihove poste 3-5 dana isporuka za srbiju, jel da ocekujem 3-5 dana ili to nema veze sa zivotom?

@pijana voznja

Prica se da ima jedan lik koji zna lika koji zna lika koji zapravo ne tvrdi da vozi pijan bez problema i da nije kao ostale budale

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@vlada: može da se desi da bude u tom roku, a i ne mora. sve sam ti rekao a ništa rekao nisam zapravo.

@majebeni: tebi se baš svidelo da te nazivaju marmenom pa se baš ono trudiš da nastave? devojka koju su silovali u mračnoj ulici, pojavila se u istoj ulici nakon nedelju dana, izazovno obučena. e to si ti. i ovo ti pišem sa dobrom namerom.

Link to comment
Share on other sites

@majebeni: tebi se baš svidelo da te nazivaju marmenom pa se baš ono trudiš da nastave? devojka koju su silovali u mračnoj ulici, pojavila se u istoj ulici nakon nedelju dana, izazovno obučena. e to si ti. i ovo ti pišem sa dobrom namerom.

verovatno se u medjuvremenu druzio sa majebenim

Link to comment
Share on other sites

Poslat mi je paket neki iz engleske, bez trackinga, pise na sajtu njihove poste 3-5 dana isporuka za srbiju, jel da ocekujem 3-5 dana ili to nema veze sa zivotom?

 

U principu je to vreme za koje ce sigurno stici u Srbiju, kada ce stici do tebe zavisi od brzine carine i da li procene da treba da ga carine, ali cenim da u bilo kom slucaju ne bi trebalo da se zadrzi duze od nedelju dana kod njih ako nisi bas bas baksuz, a moze da ti stigne i sutradan, nema pravila :)

 

Meni nedavno stigao eksterni hard iz inostranstva, otvaram paket vidim u kutiji sa sve jebenom garancijom, i jos kao "wtf? kako mi na ovo nisu naplatili carinu?" i tek skontam da su likovi preko celog diska nalepili nalepnicu s natpisom sta je unutra, kao tipa stare VHS kasete (valjda ima neko ko se seca toga) pa sam skontao da su carinici skontali da je polovan :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

@majebeni: tebi se baš svidelo da te nazivaju marmenom pa se baš ono trudiš da nastave?

 

polagao sam i voznju pijan. znao sam da vozim casove pod gasom, kombi sam vozio takodje pod gasom dok sam radio sa vocem. Mozda ne vozim toliko cesto kao neki od vas, ali eto, vec 6-7 dina nisam ubio nikoga, niti sam dobio neku kaznu, zato sto ne divljam, kao sto rade neki "trezveni" vozaci. Jednom sam kombijem ogrebao coveku auto

 

eto, nekome posle 3 piva motorika ne radi, meni se to desava od trave, a nekim ljudima je slaba motorika i kad su trezni

 

 

@pijana voznja
Prica se da ima jedan lik koji zna lika koji zna lika koji zapravo ne tvrdi da vozi pijan bez problema i da nije kao ostale budale

 

pa zapravo sam u petak vozio, zato sto su dvoje kolega koji su trebali da nas voze kuci bili prepolupani,  i jedan je priznao kako nije u stanju, a drugog sam ja izbacio iz auta, posto jos uvek volim svoj zivot

  • Downvote (-1) 16

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sranje, ne vidim koje su mi opcije ukoliko ne stigne u narednih 5-6 dana, svecu da upalim? Tracking van uk je bio preskup :[

Ako nema nikakav tracking, mož se desi da ti ne stigne uopšte

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...