Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Drži se Coko, najcrnje je kad je najmanje svetlo

DRŽI SE COKO, PRED ZORU MRZNE!

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Интересанта ми је чињеница, да после 10 и кусур година трулих фора и даље покушаваш да тролујеш људе, тим истим форама... Које су у најмању руку глупе.

Тужно ми је кад видим неког да је толики ретард и да стоји у истом месту толики низ година...

 

 

Meni je tuzno kad se neko sa 20 i kusur godina sece na nesto, neka to na primer bude death metal, a sutra na primer uzme da gleda oglase za ajfon i po mogucstvu propratnu opremu u vidu paccioti cipela-patika.

 

Ok je kad moras zbog posla da postujes neki dres kod, ali jos nisam cuo da u to upada i telefon.

I jedna stvar je odrasti i promeniti neke stvari u skladu sa time, a sasvim druga okrenuti se za 180 stepeni zbog okruzenja.

 

I nema tu nikakvog trola, ti se smejes nekome sto iskoriscava odredjene lose ljudske osobine, a dosao si do oglasa te osobe povladjujuci svojim.

 

Mozda gresim za dosta ovoga jer sam video par slika i 5-6 postova u zadnje vreme na osnovu kojih sam doneo zakljucak ali na to ide i cela tvoja istorija na forumu po kojoj sam zakljucio da nisi kapacitet da budes svoj vec da moras da se uklopis u subkulturu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 8

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Meni je tuzno kad se neko sa 20 i kusur godina sece na nesto, neka to na primer bude death metal, a sutra na primer uzme da gleda oglase za ajfon i po mogucstvu propratnu opremu u vidu paccioti cipela-patika.

 

Ok je kad moras zbog posla da postujes neki dres kod, ali jos nisam cuo da u to upada i telefon.

I jedna stvar je odrasti i promeniti neke stvari u skladu sa time, a sasvim druga okrenuti se za 180 stepeni zbog okruzenja.

 

I nema tu nikakvog trola, ti se smejes nekome sto iskoriscava odredjene lose ljudske osobine, a dosao si do oglasa te osobe povladjujuci svojim.

 

Mozda gresim za dosta ovoga jer sam video par slika i 5-6 postova u zadnje vreme na osnovu kojih sam doneo zakljucak ali na to ide i cela tvoja istorija na forumu po kojoj sam zakljucio da nisi kapacitet da budes svoj vec da moras da se uklopis u subkulturu.

 

Хмммм да ли има поенте да кренем уопште било шта да пишем? Видим да је твој случај безнадежан... Ал` ајде мало, џаст фор д лулз...

Музички укус, као и остатак људске персоне је нешто што је подлежно променама... Као и све на овом свету и ја се мењам, а то што више нисам лик са дволитром и канибал корпс дуксем, не значи да носим пацоти ципеле и фурам ајфон :). Знаш, социјалне мреже су чудо, свашта може да се види на њима. Осим тога, радим на трећем албуму мог тру, некро, грим дед метал бенда хихихи, а притом радим много тога. Како се одвија мој живот и где ме је одвео,је сувише компликовано за тебе да схватиш. Пробај да похасаш још коју муву, можда ти се дигне ниво интелигенције ;)

Као што рече ти, не мењају се људи због окружења (толико), али очигледно је да ти имаш неки проблем такве врсте (који вучеш са собом више од деценије и никако да га превазиђеш), па покушаваш неком врстом прејадне обрнуте психологије да га пројектујеш на мене. У ствари, описао си сам себе, ако ниси приметио.

Можда би било ок да се исплачеш и коначно нешто промениш у свом животу, ако уопште има  трачка интелигенције и муда у твом телу... 

Љуби те чика Сатан у чело уплакано  [:X]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pre nekih dva meseca na primer iz ne znam kog razloga se prisetim Oblaka u Bermudama i setim se kako je gotivna bila ta emisija i koliko smeha je upadalo u tih sat-dva programa. Naravno ko zna gde sam bio i zaboravih da proguglam. I sinoć slučajno vrtim stanice u kolima i prebacim na 202ku i u tom trenutku uletim u sekundu kada ovaj kaže "Oblak u Bermudama" i razgalim se! I sad malo kopam i ispostavi se da je sad utorkom od 20h na 202ci ... nisam poslušao puno jer nisam imao vremena i nemam pojma kakav je kvalitet ovih godina ali ću videti da sledećeg utorka poslušam celu. eto csb!

 

 

[:0]

 

inace odusevio sam se cipsom ovim, kapiram da je nov posto postoji ukupno jedna slika na internetu 

 

ČIPS

 

To je baš novi Štark čips, kampanja im je počela pre manje od mesec dana (možda i 2 nedelje) i baš sam razmišljao da li stvarno misle da postoji grupa kojoj će se dopasti, jer je dosta sličan kao "Pik čačak" a opet Čipsi dominira tržištem. Kul je da postoji konkurencija koja nije Pringls koji je i klasa za sebe.

Link to comment
Share on other sites

Хмммм да ли има поенте да кренем уопште било шта да пишем? Видим да је твој случај безнадежан... Ал` ајде мало, џаст фор д лулз...

Музички укус, као и остатак људске персоне је нешто што је подлежно променама... Као и све на овом свету и ја се мењам, а то што више нисам лик са дволитром и канибал корпс дуксем, не значи да носим пацоти ципеле и фурам ајфон :). Знаш, социјалне мреже су чудо, свашта може да се види на њима. Осим тога, радим на трећем албуму мог тру, некро, грим дед метал бенда хихихи, а притом радим много тога. Како се одвија мој живот и где ме је одвео,је сувише компликовано за тебе да схватиш. Пробај да похасаш још коју муву, можда ти се дигне ниво интелигенције ;)

Као што рече ти, не мењају се људи због окружења (толико), али очигледно је да ти имаш неки проблем такве врсте (који вучеш са собом више од деценије и никако да га превазиђеш), па покушаваш неком врстом прејадне обрнуте психологије да га пројектујеш на мене. У ствари, описао си сам себе, ако ниси приметио.

Можда би било ок да се исплачеш и коначно нешто промениш у свом животу, ако уопште има  трачка интелигенције и муда у твом телу... 

Љуби те чика Сатан у чело уплакано  [:X]

 

Jel ovo poduzi "no u" post sa dodatim "mama uspeo sam u zivotu jer sam obuko armanija" ili mi se samo cini?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...