Jump to content

SD Partizan 14/15


leisure

Recommended Posts

prvo

tristasezdestehiljadadvanaest smrti slovenackom izrodu zbog onog retardiranog prolaza na kraju

a drugo, ja ne mogu i ne zelim da poverujem da se izgubi skok posle slobodnih bacanje gde NEMA JEBENOG PROTIVNICKOG IGRACA ZA SKOK posle bacanja...

 

JEBENO!

 

iznervirao sam se, ono bas!

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da je Blazic gnjida, lik ima jako skromno kosarkasko znanje, ali bukvalno igra na srce i lozenje. A ta prica o namernoj povredi Milutinova je toliko smesna i odvratna, da mozete svi zajedno sa Vujosevicem da polizete Stanku rch.
Sto se tice poslednjeg ulaza, jebi ga, nalozio se majmun, nije procenio koliko je Milutinov blizu, a naravno da ce ovaj odigrati cvrsto odbranu u poslednjih 15sec utakmice, pa makar po cenu faula, ali eto ispalo je najbolje po Partizan.
 

Radonjic mora da promeni nacin rotacije, odnosno da natera Partizan da brani Marjanovica, a ne da se on plasi Macvana na centru i ubacuje Cirbesa po 20-25min, dok nam mvp jebene Evrolige ne igra.

Juce sam rekao da ce ovo biti utakmica na jednu loptu i ko god da pobedi, da ce proci dalje. Partizanu ce doci navijaci u punom broju i zaista mislim da je mala sansa da mozemo da vratimo brejk. 

Tri smrti navijacima Zvezde, njihovim usranim i izmisljenim principima, jebali ih bojkoti i ostala govna, kad je najvaznije, da se sumira cela sezona i obezbedi Evroliga, njih nema. Pa i treba da nas karaju.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatovaću ono što je jedan veliki grobarski gospodin rekao - ima pravde što je Milutinov lupio bananu Blažiču, ne zato što ga je povredio, nego zato što mu nije pružio ruku posle toga. 

Što se tiče uvek realnih grobara koji obitavaju ovim prostorima, sa svojim izjavama o sudijskoj krađi i namernoj povredi Blažiča, jebo vas Dule bolesnik.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bice jako teska utakmica i verujem da ko god da dobije najverovatnije uzima seriju. Ocekujem da Bobi odigra mnogo bolje(pogotovo ako za svako gradjenje ispod kosa sviraju faul nasim centrima, kako bi to zelele komsije, a da nama Tepic i dalje bude jedini izvodjac bacanja na utakmici, i da se Milutinovu za svaku blokadu svira silazna putanja  :tf: )

 

Bitno je samo da se ne pravi svadbarska atmosfera i da se navija za Partizan a ne protiv Blazica i ti slicni tripovi. 

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=uR0mV9HlF2U

Ovde imaš tačno 13 situacija, 2 koša, i dve lične Milutinova. Od ovoga što nije sudjeno, moglo je barem još definitivna 3-4 faula. Mi nismo izgubili zbog ovoga, izgubili smo jer smo se izretardirali u utakmici ko zna koliko puta, ali je sramotno kad vidim vas pametne grobarčiće koji se ložite da je Milutinov ovo rešio, i da jedino Dule u Evropi zna kako se čuva Bobi. Jer u EL, da smo mi domaćini, sudilo bi se većina ovih situacija kao faul nad Bobijem.

I ne, nije me mrzelo da pogledam klip još jednom kako bih ti napisao post, jer jedva čekam koji ćeš biser sad da prospeš.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bice jako teska utakmica i verujem da ko god da dobije najverovatnije uzima seriju. Ocekujem da Bobi odigra mnogo bolje(pogotovo ako za svako gradjenje ispod kosa sviraju faul nasim centrima, kako bi to zelele komsije, a da nama Tepic i dalje bude jedini izvodjac bacanja na utakmici, i da se Milutinovu za svaku blokadu svira silazna putanja  :tf: )

 

Bitno je samo da se ne pravi svadbarska atmosfera i da se navija za Partizan a ne protiv Blazica i ti slicni tripovi. 

gradjenje ispod kosa?!? 

broj bacanja?!?

ma jok... nemoguce je da ne trolujes... necu da se pecam na ovakve stvari...

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...