Jump to content

SD Partizan 14/15


leisure

Recommended Posts

jeste, usrao se Gagićev duh u Bogdanu i Pavloviću kad je trebalo da se šutira za pobedu, pa su uvalili Tepari :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije Tepic prerano sutirao, nego mu je Bogdan pistolero bacio kosku u cosak odakle su ga lako zatvorili jer jelte, ne mozes da ides sa desne strane, vec samo sa leve ako si Majkl Dzordan, pa je sutnuo, a ostalo je istorija :DDD

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sve i da je otisao "samo" zbog para, pa sta koji kurac... oni ljudi zive od toga... nisu picke gagic, prosinecki ili antic... nego goveda koja podrazumevaju da je normalno da se radi za aplauze sa tribina... da ne govorim o tome da ako se ne pljuje tepic, onda se pljuje gagic... a on decko igra koliko ume... 


Tepara bogotac, uvalili mu vruc krompir.

tepic je car kraljeva... ili je mentalno jak kao djokovic (ali mu bog nije dao isti nivo skilla :D ) ili ce izbosti nekog randoma kada mu prekurci...

kada tepic sutne 5 sek pre kraja onda je kriv tepic... kada se to desi zvezdi kriv je radonjic... kada se dobija onda su carevi dv i vilijams... 

Link to comment
Share on other sites

Pa koji kurac shto je shutirao mogao je da saceka sa naprave faul ili da istekne vreme!? A realno su mu uvalili vrucu kiturinu a ne krompir...ali ceo zivot igra taj basket valjda bi trebalo da zna shta da radi sa tim...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Стварно ни мени није јасно. Лепо се видело да је лева нога његовог чувара слабија и лоше постављена и да је требао прво предњу па кроз ноге промену и то је то ...ипак тренира то цео живот а кошарка је проста ствар ! :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa koji kurac shto je shutirao mogao je da saceka sa naprave faul ili da istekne vreme!? A realno su mu uvalili vrucu kiturinu a ne krompir...ali ceo zivot igra taj basket valjda bi trebalo da zna shta da radi sa tim...

Zato sto je postojala razlika izmedju dva sata? :D

I zato sto je i sutnuo u poslednjoj sekundi napada? :D

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam razlike skoro da nije ni bilo, ali ako sam istripovao onda se javno izvinjavam Tepari, bogu kosharke, i svim poshtovaocima njegovog lika i dela!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

5 sek pre kraja tekme... ali je lopta bila na obrucu kada se cula sirena za kraj napada... tepara car oceva... :D


mada pazi... ja bih tu gadjao protivnickog igraca da ode lopta u aut...

imao sam tako nekih idiotskih ideja... sta ako se 11 igraca fudbalskog tima zagrli u krugu oko lopte... ne znam da li postoji neko pravilo u vezi sa tim... igramo protiv barse prvo poluvreme x... i imaju jedan posed da dobiju u drugom... :D

Link to comment
Share on other sites

5 sek pre kraja tekme... ali je lopta bila na obrucu kada se cula sirena za kraj napada... tepara car oceva... :D

mada pazi... ja bih tu gadjao protivnickog igraca da ode lopta u aut...

imao sam tako nekih idiotskih ideja... sta ako se 11 igraca fudbalskog tima zagrli u krugu oko lopte... ne znam da li postoji neko pravilo u vezi sa tim... igramo protiv barse prvo poluvreme x... i imaju jedan posed da dobiju u drugom... :D

[roflmao] [roflmao]

O ovome sam i ja razmisljao pre, sto posto faul, pomeranje u bloku :DD

Link to comment
Share on other sites

GTR

 

KK PARTIZAN - KRUH NAŠ NASUŠNI

Već potpuno degenerisani i izopačeni Čempi(posljedice bluda&hemije), željeći da promjeni svoj život, pridružuje se franjevačkoj bratiji koja katoličkoj sirotinji djeli kruh umješen od Ljubavi i Truda. Fra Gagara okreće leđa bratiji te nestaje u tmini zaborava, rizikujući vječno prokletstvo Vatikana i svemoćnog Alaha.

 

1907459_749006698530724_4475565263042552

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Nije Tepic prerano sutirao, nego mu je Bogdan pistolero bacio kosku u cosak odakle su ga lako zatvorili jer jelte, ne mozes da ides sa desne strane, vec samo sa leve ako si Majkl Dzordan, pa je sutnuo, a ostalo je istorija :DDD

hvala bogu pa neko ima mozga na ovom forumu, pa se seća šta je bilo pre nepunih godinu dana...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...