Jump to content

Preporuka za TV uređaj


Shekk

Recommended Posts

Јел велика уштеда узети тв преко КП за 40к? Тј, питање је да ли су ти модели у том ценовном рангу, код нас доста скупљи, или се разлика осети при већим цифрама?

Ако је неко узимао преко КП, и зна неког поузданог и поштеног продавца проследите на пп инфо.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo u Tehnomaniji za 40k dinara uzmes Elin/Vox 42", za 39k (320e) uzmes preko KP recimo LG 42LB5500 koji je u Tehnomaniji 52k. Tako da, da, isplati se :) Jedino ako ne nadjes neku bas mega akciju negde ili ti je bitno nesto na rate/cekove i sl, ali je opet pitanje koliko ti se to isplati. 

 

Ja nisam uzimao tv preko njih, ali sam od jednog iz NS uzimao 3d naocare i super zadovoljan uslugom doneo mi sutradan sve na adresu ali sam zaboravio kako se zove. Ako nista gledaj opise prodavaca po KP, mada su uglavnom svi pozitivni. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Problem kod proizvodjaca monitora je taj sto stavljaju smart funkcije zajedno sa dobrim panelima tako da i ako neces njihov sugavi smart moras da ga uzmes da bi imao visok kvalitet slike. 

 

Od lg mogu da preporucim 575 seriju. Opet ne mozes da izbegnes smart ali sa ovom serijom mozes da izbegnes da platis za 3d.

 

Malo je starija serija, 2011-2012? godina, ima osnovne smart funkcije i odlican ekran i od svih full hd smartova je jedan od jeftnijih .

Razlika u kvalitetu slike izmedju njega i nekoj samsunga ili LGa od 900e je zanemarljiva kada se uzme u obzir razlika u ceni. Jedino sto mu fali 3D. 

 

Ne dobijas naravno njihovu kamericu za video pozive i neke druge dzidzabidze tipa smart remote koje oni cene po 100e i po meni su bacanje para.  

 

 575 su jeftini kod madjara cini mi se da je 42" bio 45k

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је фора што је понуда за Самсунг много боља . Један од разлога јесте што је у Мађарској фабрика Самсунга :)

I dalje ne vidim razlog. Ono što sam ja gledao ima i LG za svaku varijantu Samsunga i to je još jeftiniji za sličnu dijagonalu / hercazu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I dalje ne vidim razlog. Ono što sam ja gledao ima i LG za svaku varijantu Samsunga i to je još jeftiniji za sličnu dijagonalu / hercazu.

Кад сам ја куповао пре 2 године понуда ЛЏ је била мршава у односу на Самсунг . Могуће да се променило у међувремену. Можда пре није могла да се оствари међународна гаранција у Србији за ЛЏ а сада може  :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Gde mogu da realizujem tu internacionalnu garanciju za LG i kako?

Nekako mi utopijski deluje da nazovem recimo ovlasceni servis ili dealership LG u Srbiji sa garancijom iz Segedina i zahtevam drugi tv ili opravku :)

U bilo kom ovlašćenom LG servisu odneses garanciju i oni to naplate od LG-a, nema nikakve utopije.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Кад сам ја куповао пре 2 године понуда ЛЏ је била мршава у односу на Самсунг . Могуће да се променило у међувремену. Можда пре није могла да се оствари међународна гаранција у Србији за ЛЏ а сада може  :)

 

Ja sam pre jedno godinu dana prvi put uzeo da gledam kako se krecu cene i gledao sam modele kod ovog lika

 

http://zeljkoilic.blogspot.com/

 

I za tu dijagonalu koju hocu kod njega ima ovo za lg

47LB650V - 560€ Full HD, LED, 3D, Smart, WiFi, GK, USB Movie, HDMI, 500Hz

47LB671V - 630€ Full HD, LED, 3D, Smart, WiFi, GK, USB Movie, HDMI, 700Hz

 

I ovo za samsung

48H6200 - 550€ Full HD, LED, 3D, Smart, WiFi, GK, USB Movie, HDMI, 200Hz

48H6400 - 630€ Full HD, LED, 3D, Smart, WiFi, GK, USB Movie, HDMI, 400Hz

 

Tako da su skoro jednaki, osim sto za samsung rizikujes sa garancijom, a sa lg-jem ne.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...