Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

A cekajte, jel uzimamo rur dotu kao merilo? Posto sam se ja tamo uglavnom sprdao na maxu xD A i tamo je jedini standardno dobar bio Dolan jer se secam da je svaku partiju bio najbolji pojedinac. :D

Pa naravno da uzimam, to je jedini put kad sam igrao sa njima. Josh ulazim u RuR dotu kad ono jedan lik mjutovan, kao ono Mladen 5k pametnica mjut popio ranije u pubu, znachi 100% cancer igrach.

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam jednom ili dva puta sa Starbakom, zaista je pokazao zavidno znanje.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Naravno da postoji razlika u skillu i nivou razumevanja igre, ali garantujem da bih u svaki od tih brutal very high skill no rus super pro gejmovao mogao da uđem da odigram enigmu ili bilo kog supporta/gankera i da mi ceo tim popuši kurac koliko sam sabio (enigmu sam naveo jer baš znam da igram sa njim).

I'm sure you would buddie, i'm sure you would:D.
Cek da pitam ovog svog 2k druga je l' bi i on to uspio...

edit: evo kaze i on da bi mogao

@zr.nindzuci
butthurt much? Pazi jasno je meni da si se ti pronasao u ovoj prici o armless znj bracket igracima kojima je minimap misaona imenica ali ako nisi sposoban da smislis nesto originalnije od "pubara,retard" onda nemoj ljeba ti da se oglasavas, jer ako sam ja retard kakav si onda ti oblik zivota majku mu, sa svojim svako malo, troll prozivkama/pokusajima na ovoj temi koje bukvalno niko zivi nit jebe za sta nit registruje i najmanje.
Sto se tice pozivanja na rur partije haha, (uzgred ne znam kol'ko nesto mora ozbiljno biti wrong sa tobom pa da se pozivas na partije gdje
svi randomuju i gdje je sveopsta sprdnja) ali i pored toga, kol'ko me sjecanje sluzi ja sam se i pored te sprdnje ili izivljavao po ljudima ili ako se vec gubi i ne postoje izgledi da se dobije, bio jedini u ekipi sa bilo kakvim farmom.

Edited by Mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Iz mog iskustva, posle 4.5k :D

Jel moze jedan post tvoj da bude bez rejtinga, ili svog ili drugih ljudi?

 

Kao ljudi ispod 4.5k rejtinga ne gledaju mapu, samo on pametnica gleda mapu zato shto ima tamo neki broj 5000.

 

Chovek ode afk zato shto mu omni single pulluje treba da mi soli pamet o rejtingu i ko gleda minimapu a ko ne.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ti si retard. Zajedno sa Mladenom. 2 glupa pubera sa 5k rejtinga koji tripuju da mogu da uzmu ti7.

 

A na rur mechevima ste totalne trube, obojica ne znash koji je gori.

izvini prijatelju ali ja nikad nisam igrao rur dotu,iz postovanja prema svima vama,nije poetna da se izivljavam nad harmless ljudima...

Link to comment
Share on other sites

XD sibicu i zapaliti komp. Gusim se koliko saigraci bukvalno COCKBLOCKUJU koliko su losi. Lich koji cuci ispred roshpita dok ja pokusavam da ga soliram i naravno dodje 5, i pudge koji mo ruinuje lejn i afkuje na njemu do minute 8 protiv 3 1.5 str gain heroja.

 

Edit: igram i talac sam samom sebi i idiotima. Znaci tacno moram ovo bataliti, pudge je bacio jedno 400 kuka a pogodio mozda 15, gadi mi se sve, jer sta god sam pokusao na mapi cockblock me retard jedan ili drugi. Imao sam jos i diffusal i linkens i divine je bio kod mene i NE MOZES. I jos mjutovan i ne mogu da prosipam hejt, a randomovao clinkza kog ne volim i jos na losem kompu omfg tacno moram quit.

http://www.dotabuff.com/matches/2175701099

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

ja ne ocekujem nista puno od saigraca sa kojima igram, jednu jedinu stvar prezirem i to uvek flejmujem i hejtujem kad vidim a to je first pick carry ili nesto slicno tome, a izgovori da ne zele da gube zlato pa su bas morali fp keri!!!

redovno gubim meceve zbog toga, sto je najgore ljudi i ne skapiraju da ih zbog toga smaram

sinoc prvi pick AM naravno da su ga RAZNELI, sve su uzeli da ga iskaunteruju, lik nije cak toliko los ni bio(imao je bfury u 10om minutu) ali dzaba kad je retard i ne moze da shvati jednostavnu cinjenicu

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da sprdas ekipu, nemam potrebu da se branim, poenta je tho, da mi je lakse igrati 4700/4000 meceve nego na ovom acc igrati. Bukvalno ne mogu da iscupam acc iz mulja, i to me jako nervira.  75% gejmova nemam uticaj na ishod meca, vec dobijam/gubim po defaultu. I tako je u svim bracketima.

Ne napusta mi se taj acc, ne volim promene. 4700 acc nije u sustini moj, jer je originalno dat mi kad je bio na 4400 i ne osecam se da sam ga zasluzio. Ovaj ispod je bio eksperiment kako mmr calibrating uopste funkcionise, i ishod je da sto si veca smradina od igraca, bolje prodjes.

http://www.dotabuff.com/players/294779516

...

Link to comment
Share on other sites

Pa jedini counter za AM-a je early game pressure, a ako je lik imao bfury u 10om min onda su radili poprilicno los posao:D

mozda cu lupiti sada ali kontam da je winrate na am-u koji skupi 10min bfury bar jedno 80% (ako nije naked bfury ofc)

Edited by Mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da, mada i naked je prebrzo uzeti 10min bfury. Ako ima bar jedan defanzivni ward od tog trenutka, narednih 5-10 min i nije glup da pogine jedno 3x bez razloga u tom periodu onda postaje manje vise nezaustavljiv.
But then again, nije sigurno ni neki prepametan ako ide naked bfury.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

+1,osim jednog gejma na US east-u gde je retard iz nase ekipe fidao od pocetka i imao 30-tak smrti a mi i pored toga dobili,svi ostali gejmovi su bili sjajni,try hard max lvl,dewardovanje izmedju 2 supporta,sto po mapi,sto na midu,imao sam osecaj kao CW da igram,zato na rankedu jutros imam safe lane morpha koji prva 2 itema ide midas i travel i buni se sto ga off zeus solira :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.dotabuff.com/matches/2183806375

Boze koliko je ovaj sistem smece, pa ovo je neverovatno, iz auto winnova idem u auto loseove, bez ikakve sanse da mogu da promenim ishod gejma, oce idiot da ide na offlane sa invokerom a ima mehaniku retardirane veverice koja skace po tastaturi, niko nista ne radi, niko nista ne zna, citav gejm se rvem sa mojih 2 fpsa i retardima, i NE MOZES.

 Tri kurira sam ubio u prvih 15 minuta, dva savrsena ganka na lejnovima, izmajmunisao ljude 3 puta sa savrsenim jukes, potrosio ODu 40 sekundi da me juri, blokirao ljude, splitovao, pushovao, kad su nam dosli na t3 okrcio citav lejn sa necromiconima i teleportom da kripovi stignu gore brze nego sto je moguce, navukao baru da dodje, umalo ga ubio da nije bilo mog kompa, povukao dva teleporta na sebe, pobegao I NE MOZES JER GOVEDA NE ZNAJU NAPASTI DVA SOLO CORE HEROJA NASUKANA SAME NA NASEM MIDU EEEJ. Jednostavno nemoguce. I onda me farmaju idioti i moram da se borim i sa buildom i sa svim jer trogloditi retardirani dodju po rngu u moj tim i ispikuju neku djubrad.

...

Link to comment
Share on other sites

pa koja to mehanika treba offlane invokeru koji pretpostavljam igra q/w ?  moze da baci emp-> tornado->cold snap orch i urn i to mu je to

eventuualno ako ide max exort i eul ss meteor blast al opet za to je dovoljno da je neki od ta 2 mid game builda odigrao 2-3 puta u zivotu

a da baca neke lude combo-e bi mu vec trebao neki mid lane xp+gold xD

Link to comment
Share on other sites

Ako pogledas items primetices da lik ima phase/aghs/soul booster, bez pokretljivosti, pravog sustaina, utility itema ili bilo cega. A prilicno sam siguran da je u minutk 35 imao sirov phase+aghs i da je soul booster uzeo zbog kolicine kesa koje su pojedinacni killovi na njih davali.Takodje jedini ima vise dmg done od mene zbog besomucnog spamovanja cyclone/emp komboa koji je jedini bacao. I tako 42 minute ludila i jedenja govana uvlaceci mene sve vise i vise u besomucno trejdovanje udaraca sa vise ljudi odjednom gde sam zavrsio itemizirajuci kao retard iz ocajanja da cu eto mozda nekog zaokupiti dovoljno dugo da neko drugi uradi dmg ili nesto konstruktivno.

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...