Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Ne znam kojim je redom isao, ali ovo je manje vise standardno.

Lol? Igramo protiv wk i umjesto manta lik uradi skadi 2 item. Pricaj mi o tome da je to standardno protiv wk-a.

Umjesto deadlus ide abusal, umjesto hex ide manta/butter, mogao bi i da proda bkb za hot, ez game.

edit - mogao bi takodje linken umjesto bkb

Edited by towerrr
Link to comment
Share on other sites

Pa cijela poenta recenice "ne znam kojim je redom isao" jeste da se ogradjujem ako je recimo tol'ki moron pa ide skadi prije diffa,ili rusha bkb i slicno...

I rekao sam MANJE/VISE:D standardno ako je sve isao normalnim redom, give or take item or two sto ne znaci da sam rekao da je to jebeno najbolji build, build je idiotski ali nije najgori i nijedan item tu nije potpuno beskoristan, ne moze mi nista prici retardiranom satanicu na plu.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Dobro sta koji k vise ovaj sistem, bacio sam x partija sa par ortaka sa kojima igram vec x godina i izdominirali smo naravno i sad u solo dobijam najgore izrode leaverske, feederske i gubim u loadoutu? Evo da balansiramo tvoj green wall nasim red wallom ha ha. Sto bratr da igram ako nemam sansu da igram gejm?

 

@ mladen kopao sam po YT, nisam nista nasao jer je retardirano da jedan game ponove u 15 snimaka na 15 yt kanala a nekih gejmova nema uopste. Tako da imas samo moju rec - secam se singsingovog i matumbinog pla koji siegeuje bez mane.

...

Link to comment
Share on other sites

Nw mogu ja brate vise ovo... Posle tri dana ciste koncentrovane agonije, gubim jos jedan game jer su mi saigraci retardi i imam techa sa 15 smrti u 20 minuta, bacam savrsen curse medju 5 lhudi na sprint slardara, gledam kako ce biti mrtav za pola sekunde i moj invoker dize sve ciklonom...

...

Link to comment
Share on other sites

nabacio nekih 500-600 poena ali partije su i dalje debil do debila,ljudi su takav sljam da sam poceo da gubim on purpose gejmove koje ez mogu da dobijem samo da govno bezobrazno ne dobije pobedu,ili su to jebena razmazena derista ili ja ne znam ko sve ne igra ovu dotu...internet je definitivno bacio gajming na jedan najniziji moguci nivo,nedostaje mi lan igranje

Link to comment
Share on other sites

evo ti,game u kom bih obicno fidao on purpose jer je ruska ekipa,igrao sam ozbiljno i naravno popusio i iznervirao se toliko da me boli glava sad,rusima bih jos jednom naravno pozeleo istrebljenje,btw,nadji jednog keri heroja kog sam igrao safe lane,nubardo,i mid je retkost ali se desi ponekad,naravno da igram mahom off kad niko nece da igra iz nekog razloga ili supportam ko sto se moze videti iz prilozenog

 

https://www.dotabuff.com/matches/2170170135

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...