Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Nije uopste sistem los, stavlja jedno 90% ljudi upravo tamo gdje treba da budu, sad sto ego vecine nije sposoban da se cope sa tim, to je druga stvar.

edit fail :

u redu je da neko ima solo 5k rating a team od 3k ? U redu je da kad ljudi u istoj partiji gube/dobijaju mmr bezobira na licni rating? Po meni nema nikakve logike da neko sa 6k dobije/gubi isti rating kao neko sa 5k to je jednostavno glupo recimo da se radi o 5k average partiji

Edited by BaklivaX
Link to comment
Share on other sites

verovatno misli da postoji disproporcija izmedju solo i party mmr ? i da 6k lik ako igra na 5k avg treba da izgubi vise poena jer igra "low" game ? tako je otprilike u csgo ako igras vs likova sa slabijim rankom i izgubis 1 partiju ode rank dok ako izgubis 3 vs likova koji su tvoj rank ili rank vise ostaje ti rank do sledeceg pusenja makar je to tako bilo pre 1 god dok sam palio csgo xD

Link to comment
Share on other sites

Onda sam skroz pogresno shvatio ovo prvo sto je rekao:D, ali opet ne vidim sta je tu problem? Imas 5k solo jer se na solo mnogo vise trudis, a party imas 3k jer vjerovatno igras sa nekim pajtasima koji ne znaju da hodaju, ne trude se, ni ti se ne trudis toliko. A ovo da 6k treba da izgubi vise mmra jer igra partiju protiv slabijih protivnika, sta znam meni je ok da ne izgubi jer je on u neku ruku 'hendikepiran' jer i u svom timu ima slabije igrace a dota nije kanter gdje ti mozes izrushati sam i ejsovati protivnicku ekipu ako si toliko bolji, nego mnogo vise zavisis od ekipe. Sustina, mislim da 6k kada igra 5k ili cak 4k game nema nikakvu prednost zbog tog svog mmra jer protiv sebe ima isto tako jednog 6k igraca ili 5 igraca gdje je svako veci mmr od njegovih igraca, u svakom slucaju je izbalansirano.

Link to comment
Share on other sites

Nisam se lepo izjasnio, smarao sam retard duma po sumi, ali da na to sam mislio. Pocevsi od calibrating ne znam, mmr feels like shit. Meni je eto glupo da neko sa tolikom razlikom u ratingu gubi/dobija mmr. A ta disproporcija po meni ne bi smela biti tolika...Isto tako kao sto aceujes likove u CS tako ces otici mid i prevrnuti partiju ako odudaras po skillu. Ne mora biti 5/6k igrac u protivnickoj ekipi kada se gleda prosecan mmr. Mada opet igrica nije napravljena da bi mi lakse isfarmovali mmr tako da sve je ok samo mi se ne svidja bas sistem :D

Link to comment
Share on other sites

Sistem je daleko od savrsenog, ali iz perspektive stavljanja igraca u njihove skill brackete, mislim da odradjuje dobar posao, kol'ko je to uopste moguce dobro odraditi. Znam mali milion ljudi zale se na svoj mmr, misle da su mnogo bolji a kad udjem da igram sa njima skontam da im je i to sto imaju poklon. 

Moze taj 6k otici mid, i recimo vs njega je 5k koji zbog balansa ima jos 2 supporta koji su 5k i koji mu maksimalno pomazu mid dok ovaj 6k ima 2 supporta 4k koji ne znaju strane svijeta. Tesko da ce onda stompati. Banalizujem malo but you get the point.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ja smatram da sam manje vise na svom mmr, mada sam vec imao npr 4.3k a smatram se da sam se mnogo improve. Medjutim ja sam u medjuvremenu posle 6.83 pao sa 4.3k na 3.3k doduse jesam tilt ali kasnije kada sam odlucio da vratim rating nazad potrajalo je bas dugo. Sa tim da sam se dosta improve ali opet sve to gledam kao na neki nebitan faktor i da imam 7k opet mi dodje isti kurac jednostavno nebitno

Link to comment
Share on other sites

50 minuta jebem majku rusku liku koji uzeo naixa jungle i pritom pravio shivu da bi na kraju gejma overio da je lik srbin,crko majci na rukama

ahahaha, dobro je da imam ovaj topic, posle jedno 2-3 godine samo ću da uzmem sve mohrove citate, saberem ih i izdamo knjigu :)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...