Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

krece game,na runi smo,mid sam,ruski am mi uzima runu,napisem mu,okay,i'll lose on purpose this later,mocam im po faci jedno 20-25 min i odem afk u sred gejma i pustim da nas zavrse,nikad ne pobedi za rusku gamad !

pa ovaj mohr je sve ono što drugi mrze kod ljudi u doti! :))

Link to comment
Share on other sites

pa pazi,uzeo mi je runu,ima kompletan free farm,niko ga nije video skoro pola sata i on na sve to mantu uzima tek u 27 min,svaki iole normalan am bi dobio taj game sa ili bez mene,jos neki kao twitch lik lol,pobedjivati za takve likove je gore nego izgubiti...doom jungle za 30 min ima dagger,i pored svega toga game je bio ez jer je wr isuvise broken i plus sam imao slardara u timu,uvek bih uradio isto i ne kajem se

Link to comment
Share on other sites

pa pazi,uzeo mi je runu,ima kompletan free farm,niko ga nije video skoro pola sata i on na sve to mantu uzima tek u 27 min,svaki iole normalan am bi dobio taj game sa ili bez mene,jos neki kao twitch lik lol,pobedjivati za takve likove je gore nego izgubiti...doom jungle za 30 min ima dagger,i pored svega toga game je bio ez jer je wr isuvise broken i plus sam imao slardara u timu,uvek bih uradio isto i ne kajem se

samo hrabro, izdrži do pobede!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa pazi,uzeo mi je runu,ima kompletan free farm,niko ga nije video skoro pola sata i on na sve to mantu uzima tek u 27 min,svaki iole normalan am bi dobio taj game sa ili bez mene,jos neki kao twitch lik lol,pobedjivati za takve likove je gore nego izgubiti...doom jungle za 30 min ima dagger,i pored svega toga game je bio ez jer je wr isuvise broken i plus sam imao slardara u timu,uvek bih uradio isto i ne kajem se

prije pola godine bih te ishejtovao strasno za ovakve stvari, sto zapravo i jesam uradio za onaj mec sa es-om:D, ali sad sam u potpunosti on-board za ovo sto radis, sto i ja sve cesce radim, ne znam jesam li vec izrantovao za gejm od pre 2-3 sedmice u nekom od prethodnim postova(mrzi me da provjeravam), isao sam gyro safelane sa omnijem, nyx vs nas, prva 3-4 wavea omni stoji iza mene bukvalno nikakvu funkciju ne vrsi, al ono puca mi ja ovog sam dominiram ionako imam tipa 12/12 ili 16/14 lh/deny, uglavnom kripa ne masam a njegove 90% deny, savrseno kontrolisem lejn, i samo odjednom omni pise i'll pull, ide lik i naravno pula na nenastakovani small camp, iz cega proizilazi da sada imam double wave koji pusa na nyxa, napisem mu 'pls don't do that anymore', naredni wave lik radi istu stvar:D, odem afk do kraja gejma, ginem na ancientsima. ni najmanje mi nije zao poraza, bukvalno dodjes do toga da ti incesti ogade nacisto ovu igricu i da ces radije gubiti gejm nego ga dobijati za moroncine.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne zna lik da single pull pushuje lane, objasni mu, reci mu da ne puluje.

 

 napisem mu 'pls don't do that anymore', naredni wave lik radi istu stvar

Sa tim sto je tacna recenica u gejmu bila, 'now nyx gets two waves of almost full xp and farm, pls dont do that anymore'. Ne znam sta jos mogu da mu kazem u toku partije a da pri tome i igram, mozda da mu linkujem youtube tutorial za pullanje.
Dalje, partija je ranked 5k, on ima 5.2, znaci nije nonranked normal skill. Ne postoji sansa na svijetu da je dosao samostalno do te brojke(kol'ko god da kazemo da je system retardiran) a da ne zna da pulla, znaci dvije su mogucnosti, ili me namjerno/svjesno jebe u mozak sa tim pullom da bi on mogao da ubije 3 kripa u small campu, ili je kupio account i stvarno ne zna kako se pulla. U oba slucaja degenerik zasluzuje da izgubi.
Daleko od toga da sam Burning, masas poentu.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Mozda se misli single abandon sam po sebi nece, ako imas jos par reporta uz to onda vjerovatno hoce? Ja nikad nisam dobio lp za jedan abandon. Uzgred jesu li se jos kome skinuli lp bez razloga? 2-3 sedmice igram na smurfa jer me mrzi da skidam 5 low prio na mainu, sad evo ulazim nemam nijedan gejm u lp:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...