Jump to content

Klan RuR ArcheAge Guild!


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

ja kolko sam razumeo on pokusava da ti kaze da nije bitno koju uzmes od te 2 rase , da mozemo zajedno da igramo :)
tako da ljudi nisu limitirani na 1 .

 

btw po vasim iskustvima kolko ce igra biti casual friendly? Tipa ja sa npr 1-2h dnevno vremene preko nedelje i npr 3-6h vikendom kolko imam sanse da igram neki endgame?

Link to comment
Share on other sites

evo malo lora za neupucene poput mene :D

 

HARANI

Harani are survivors in the truest sense, capable of extreme and heroic acts serving the interests (and preservation) of their people. Practical, cunning, and family-minded, it is no surprise the strength of their new kingdom rivals the strength of the kingdom they lost.

SKILLS

The Harani have mastered the use of portals to travel across their far-flung empire, reducing the cast time and cooldown of their Recall ability.

 

Settling the jungles of Mahadevi taught the Harani to be efficient laborers, reducing the time they require for logging and gathering.

Link to comment
Share on other sites

ja kolko sam razumeo on pokusava da ti kaze da nije bitno koju uzmes od te 2 rase , da mozemo zajedno da igramo :)

tako da ljudi nisu limitirani na 1 .

 

btw po vasim iskustvima kolko ce igra biti casual friendly? Tipa ja sa npr 1-2h dnevno vremene preko nedelje i npr 3-6h vikendom kolko imam sanse da igram neki endgame?

 

Mislim da mozes igrati i po 1-2h dnevno ali ce ti trebati dosta vremena za neki pvp endgame koji dosta zavisi od gear-a, ako iztrpis deo gde ce gear-ovani igraci brisati pod sa tobom dok ne ojacas onda si na konju :)

U slucaju da se napravi pristojan clan/guild taj deo ce lakse proci.

 

Ko ne planira da igra na duze staze ne treba ni da pocinje.

Link to comment
Share on other sites

ma ja bi igrao u zavisnosti od slobodnog vremena, al ako mi se bas svidi igra svakako bi vise slobodnog vremena trosio na to :)
 

al gledam ovako minimum mi je neki 1-2h dnevno  max mi je 4-5h preko nedelje (to je ono ako se zaludim skroz pa ostavim fazon 4h da spavam pre posla) :P

 

a svakako planiram da igram duze 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...