Jump to content

Klan RuR ArcheAge Guild!


Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

ArcheAge Closed Beta uskoro krece i posto na forumu ima dosta nas koji planiramo da igramo igru red bi bio da se organizujemo u neki guild. Ko planira da igra igru neka ostavi nick u ovoj temu pa cemo se naknadno dogovoriti oko servera i termina za zajednicko igranje!

 

Edit:

 

Izvinite sto me nije bilo za ove predhodne bete ali nisam imao ni racunar ni internet pa da odma predjemo na stvar.

 

ArcheAge konacno izlazi 16th Septembra i svi koji zele da se prikljuce guild-u ineka ostave ingame nick ispod.

 

Kako bi smo svi bili u istoj gildi svi moramo biti ista rasa. Harani su izabrani na glasanju.

 

Guild Info:

 

Server: Dahuta

 

Rasa: Harani

Edited by StrajkMozga

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ste raspolozeni drugar i ja pravimo ozbiljan Archeage guild gde su svi dobrodosli. Vec imamo nekih 50tak ako ne i vise ljudi koji startuju sa nama i ideja je da se napravi ozbiljan community. Tu ima raznih stranaca iz dosta prethodnih mmorpg igara ali vecinom su nasi. Takodje ubacujemo svoj TS server sa sve sajtom i forumom da bi cela ta prica izgledala ozbiljnije. Guild je i kezual i hardcore, odnosno svaka vrsta igraca je dobrodosla. Ostavicu poruku o detaljima na kom serveru igramo i koja alijansa uz nickove koje treba da cimate za invite. Dosta nas krece cim se pusti live server i cim se skupe pare formira se guild, sto ce biti jako brzo.

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Da, ponovo je closed beta u pitanju.

 

Nisam mogao da dodjem na prvu closed betu jer sam imao nekih problema za Windows 8(nije hteo da startuje normalno stalno sam dobijao neku gresku) sto nisam uspeo da popravim tako da sad imam neki komp koji radi na 633 Mhz i 128 MB rama tako da cu morati da propustim i ovu betu [:(]

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...