Jump to content

Klan RuR ArcheAge Guild!


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako sam nešto naučio od 2005 igranjem u mmorpg igrama je da je uvek najsigurniji pik najsnažniji server (velika populacija, jake guilde) i jača frakcija. Ima ljudi koji vole low pop servere (pa zaglave tražeći ljude za bilo šta) i idu na zakržljalu frakciju pa ih razvlače po livati kako stignu :-)

 

Exo, hvala na informacijama, sada znam šta da izbegavam a do starta ću se odlučiti za jedan od ta dva servera. 

...

Link to comment
Share on other sites

ja sam za dahutu jer je na shatigonu prijavljeno 30+ spanskih guildi.

po guildexu kypriosa ima najvise prijavljenih guildi

sledi dahuta sa jedva nesto manje guildi pa onda ide eanna i na zadnjem mestu shatigon.

 

Ok, onda neka bude Dahuta.

Edited by StrajkMozga

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Ako igrate east frakciju ja ću za Vama koji god server da odaberete ali nešto mi muka od tih domaćih guildova. Malo mi kiselo kad se logujem da slušam viceve o Muji, sočne domaće psovke, bratanje po ceo dan i gledam dramu koja neminovno ide uz balkanski guild :-) Ja sam pre za jednu grupicu od 10ak ljudi koja bi ugurala u neki solidan međunarodni guild i tamo se držala zajedno.

 

Počev od Wow-a i Syndrome guilda pa sve do ovog SFRJ guilda u gw2 nisam nešto imao pozitivna iskustva dok sam u stranim guildama uglavnom uživao.

 

*edit: Ne potkopavam temu niti pametujem, idem sa Vama u svakom slučaju ali razmišljam glasnije :-)

 

Imate li voice? Ako ne preporučio bi Dolby Axon (ako je još uvek free)

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

Ako igrate east frakciju ja ću za Vama koji god server da odaberete ali nešto mi muka od tih domaćih guildova. Malo mi kiselo kad se logujem da slušam viceve o Muji, sočne domaće psovke, bratanje po ceo dan i gledam dramu koja neminovno ide uz balkanski guild :-) Ja sam pre za jednu grupicu od 10ak ljudi koja bi ugurala u neki solidan međunarodni guild i tamo se držala zajedno.

 

Počev od Wow-a i Syndrome guilda pa sve do ovog SFRJ guilda u gw2 nisam nešto imao pozitivna iskustva dok sam u stranim guildama uglavnom uživao.

 

*edit: Ne potkopavam temu niti pametujem, idem sa Vama u svakom slučaju ali razmišljam glasnije :-)

 

Imate li voice? Ako ne preporučio bi Dolby Axon (ako je još uvek free)

 

same here bro...

 

Iz istog razlog i ja izbegavam nase guilde. Mislim da ce mi ovo biti prvi domaci guild u kom cu biti duze od nedelju dana. Inace igram ovaj ArcheAge samo zbog hajpa koji se stvorio pa mi nije bitno ni skim igram, koju frakciju, klasu...

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Posto nece biti svezih servera izgleda za launch idem na ovaj novi EU server Aeir ili kako se vec zove, ne bi bas da mi odma trce lvl 50 likovi okolo, na tom serveru kontam da jos uvek nema max lvl likova, pa cemo mi novi ipak malo bolje sanse imati.

 

istina je da ce Aeir imati Auction house cluster sa Kypriosa i shatigon serverom sto bi znacilo velika ponuda, nize cene, ali i manje zarade.

E sad ja gledam na duze staze pa nekim iskustvom predvidjam da ce najposeceniji serveri najduze i odrzati veliku populaciju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...