Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ja sam novi kolacic :)

Poštovani korisniče Hijavata,

 

Zadovoljstvo mi je da Vam kažem - Dobro došli na Klan RUR forum!

Želim Vam prijatan boravak i nadam se da ćete uživati u diskusijama sa svim članovima Klan RUR foruma, da ćete pročitati mnogo korisnih saveta, steći nova znanja( možda čak i prijatelje!), i sve druge stvari koje Klan RUR forum čine jedinstvenim.

 

Ukoliko imate nekih pitanja ili nedoumica, slobodno mi se obratite jer - ja sam Vaš Vodič.

 

Molim Vas da nam se ukratko predstavite na ovom topicu - zašto ste odabrali korisničko ime "Hijavata", koliko imate godina, koji su vam hobiji, da li imate kosu i koje je boje, i sve drugo što mislite da je interesantno.

 

Prijatno veče želim!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

RENOME recordsa?

 

inače, csb.

 

Dali na uramljivanje neka tri postera - neke naslovne strane, titanfall i witcher 3.

 

prvo, uramili i stavili ono "anti-refleks" staklo, što samo po sebi nije problem ali nikoga nisu pitali a ono dodaje neku malo drugačiju boju slikama + se sad ne slaže sa ostalim.

drugo, witcher 3 koji ima geralta koji stoji uspravno, iza njega ono čudovište što liči na jelena :) znači vertikalno sve postavljeno, lupili onu zakačku za eksere na dužu ivicu :(

treće, najbolje, titanfall poster koji je bio sklopljen (rasklopi se x 6 tih kvadrata u koji je sklopljen) SU URAMILI SKLOPLJEN. Kad su mi dali uramljeno onako, rek'o skrivena kamera. Kako neko nije skapirao da se poster otvara, nije mi jasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...