Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koliko prsute mogu da strpam u kofer a da bivse kolege ne pisu o meni i Vucicevoj briljantnoj aerodromskoj operaciji "prosciutto"?

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Где је најповољније куповати гориво за Зипо, јесу ли оне варијанте по пијацама поуздане (у смислу оригинала)?

 

pa povoljnije je, verovatno nije original, ali drugar koristi, i gorivo kí gorivo, jednako mu traje kao i kad kupuje po corner shopovima :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Trase_GSP.jpg


немаш директну везу. не знам где идеш, али видиш да ти до тамо иде 18, 20, 26, 50. ни један не иде поред станице. најбоље је да од станице одеш до Мостарске петље (трамваји 12 и 13) и онда хваташ 18 (у смеру ка Нишу, од трамвајске сатнице на Мостару мораш да се попнеш за један ниво).

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Hvala. Sad sam se setio da sam prisli put isao od Jerkovica do glavne poste linijom 26. Ne znam jel mi je to najbrza varijanta i u suprotnom smeru. Od autobuske do poste mogu peske

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

radi devetka ali je bus i ne znam kuda tačno ide trenutno.

 

rekli su ti ostali lepo, ili 26 pa do kraja  ili 18 (ili ada3 ako to još uvek ide) pa pitaš nekoga gde da izađeš, u svakom slučaju ti peške treba ne više od 10-15 minuta do stanica gde čekaš ove buseve.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...