Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pitanje

Ako uzmem kevi kartu preko "Air Serbia"  sajta za Sarajevo-Beograd, ona na taj dan  pre leta na check in-u  tamo dobija kartu?

Nisam leteo nikad  nasim avio kompanijama, znam da za wizzair treba da se odstampa karta i potvrdi preko neta...

Edited by Crnčuga
Link to comment
Share on other sites

pitanje

Ako uzmem kevi kartu preko "Air Serbia"  sajta za Sarajevo-Beograd, ona na taj dan  pre leta na check in-u  tamo dobija kartu?

Nisam leteo nikad sa nasim avio kompanijama, znam da za wizzair treba da se odstampa karta i potvrdi preko neta...

 

ne sećam se da je jat/air serbia imao web check in tako da je verovatno i dalje akcija da kartu dobijaš na aerodromu, kada ostaviš prtljag.

 

edit:

 

6jt8Svh.png

 

pls

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

samo da javim carevima adminima da im ne radi link

http://www.klanrur.co.rs/forum/

tj. ne vodi na forum, nego na novi, redizajnirani RUR Hompage (btw meni se ne sviđa :D)

 

http://forum.klanrur.rs radi kako treba!

 

nisam ni znao da još neko ide na sajt preko CO.rs domena - mislio sam da u "najgorem" slučaju onaj ko ne zna da smo prebacili na forum.klanrur.rs ide na klanrur.rs/forum :) ali svakako ćemo ispitati!

 

 

ne sećam se da je jat/air serbia imao web check in tako da je verovatno i dalje akcija da kartu dobijaš na aerodromu, kada ostaviš prtljag.

 

edit:

 

6jt8Svh.png

 

pls

 

ćuti, bio je i YT -1, ne znam kako se pretvorio u 1 :)

 

pitanje

Ako uzmem kevi kartu preko "Air Serbia"  sajta za Sarajevo-Beograd, ona na taj dan  pre leta na check in-u  tamo dobija kartu?

Nisam leteo nikad  nasim avio kompanijama, znam da za wizzair treba da se odstampa karta i potvrdi preko neta...

 

samo ode na aerodrom i od finih ljudi na ček inu dobije kartu.

Link to comment
Share on other sites

mislim da si ga loše skapirao, rekao je da je ova godina lakša nego sledeća!

 

 

 

Otisli indijanci kod vracha da ga pitaju kakva ce zima da bude...

-" Jeli vrach, kakva ce zima da bude??"

-"Auuuuuuuuu mnogo jaka zima, spremajte drva..."

I indijanci spremaju ...

Cepaju oni cepaju ... Kad dodje zima 10 stepeni...

Prodje tako prolece, leto, jesen i dodje opet zima...

Opet ce oni kod vracha... -"Jeli vrach kakva ce ova zima da bude??"

-"Josh gora od proshle ... Auuuuuuuu spremajte seee!!"

Cepaju oni... Ubishe se od cepanja... Kad dodje zima 15 stepeni...

Prodje opet prolece, leto, jesen i odu oni opet kod njega... -"Ako nam sada ne kazes kakva ce zima da bude, besimo te za *****"

-"Cekajte samo da odem do grada... Vracam se brzo"

Ode on do meteoroloske stanice i pita meteorologa.. -"Jeli meteorolog kakva ce zima da bude, ako ne kazem ovim mojima, zaklashe me!!"

-"Uuuu choveche, mislim da ce bude mnogo oshtra, indijanci vec dve godine cepaju drva!"

Link to comment
Share on other sites

nisam ni znao da još neko ide na sajt preko CO.rs domena - mislio sam da u "najgorem" slučaju onaj ko ne zna da smo prebacili na forum.klanrur.rs ide na klanrur.rs/forum :) ali svakako ćemo ispitati!

 

Inace i rur.rs vise ne preusmerava na forum nego na sajt. Hteo sam da se "zalim", ali sam pomislio da je to mozda neki marketinski potez:)

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas bio u Beogradu, glavanom gradu Jugoslavije!

S obzirom da sam pre par dana izgubio platnu karticu, morao sam sa ličnom kartom da uđem u Erste banku (u BEOGRADU) kako bih uzeo naše novce.

 

Dobro ste pročitali, bio sam u Beogradu po novce! Jes malo kiša jebavala i ona brda, ali je ok bilo.

Link to comment
Share on other sites

SKANDAL!!
Jedan od poznatijih članova klan RUR foruma zlostavlja svoje maloletno dete!
Služba za socijalni rad je na nogama, nadamo se da će naš junak uspeti da se izbori za svoja prava!

U našu redakciju stigla je fotografija sa lica mesta, najnovija "šala" veselog oca:

tumblr_n4xf0kP43p1so0sfmo1_1280.jpg

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam danas bio u Beogradu, glavanom gradu Jugoslavije!

S obzirom da sam pre par dana izgubio platnu karticu, morao sam sa ličnom kartom da uđem u Erste banku (u BEOGRADU) kako bih uzeo naše novce.

Dobro ste pročitali, bio sam u Beogradu po novce! Jes malo kiša jebavala i ona brda, ali je ok bilo.

Ma zezas me da je procedura u erste banci kad izgubis karticu moras po novu u bgd?

Link to comment
Share on other sites

ХотитебытьЧлен??..: hey men
rejven: hi
ХотитебытьЧлен??..: i want Treade Operation Breakout Case Key for me CS:GO Case Key
ХотитебытьЧлен??..: ok ?
rejven: ok
You have accepted the trade request from ХотитебытьЧлен??...
You have accepted the trade request from ХотитебытьЧлен??...
ХотитебытьЧлен??..: men
ХотитебытьЧлен??..: what hapen ?
rejven: dont know
ХотитебытьЧлен??..: ok cloes
ХотитебытьЧлен??..: go agine tread
rejven: you need to work on your english :D
ХотитебытьЧлен??..: ok :D
ХотитебытьЧлен??..: Treade me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...