Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobacivanje ala "moj ćale je jači od tvog" bi bilo da sam mu rekao da ću ga gepekovati sa drugarima, i posle im skakati po lobanji i jebati ih u dupe u tom istom Žarkovu, a siguran sam da mogu, a nisam, niti sam želeo, već sam hteo da se nađemo i popričamo na kratko, da pokušam da mu objasnim da nije u pravu i da ga nisam zajebavao, ili ako mu je baš zapelo, da se izotvaramo, a posle bi mogli i na pivo što se mene tiče.

 

Stoji Čili, u pravu si, klinačka je priča i ne treba to nikome u životu, mogao je sa ortacima da dođe na tu istu Trošarinu i da me našminkaju, ali vratio bi mu, siguran sam, a stvar je prostog principa, pošto mi ovakve "prepad batice" idu na kurac. Ortak, koji mrava ne bi zgazio, mi je javio da ga zna i da je pokušao da menja sa njim neko sranje i slična priča je bila, tako da verujem treba otvarati nakurčeno derište, pošto je sigurno već otvarao razne klince i klinke zato što su ga "zajebali".

Nego, kako je Ivan? Jel izašao iz bolnice?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Marko, tastatura mafija nikada ne spava izgleda.

Inace pozdrav drugari. Nije me bilo jedno duze vreme jer sam hteo da iskuliram malo od rur-a a i bio sam sa zenom i decom na moru.

Posle dugo razmisljanja i premisljanja, danas sam podneo zahtev za otpremninu. Situacija na poslu je sve gora i gora. Dosta para se duguje a ovih dana ce se stupiti i u strajk. Sta posle? Dobio sam ponudu da radim u jednoj fabrici u Indjiji. Radno vreme ponedeljak-petak 7h-15h. Imacu placene putne troskove (redovno), redovna plata i odmah u startu prijavljen za stalno. Posao kao posao je smesan i ako sve bude ok da dobijem otpremninu, prelazim odmah sledeci dan. Culi smo se Ivke i jos jednom mu zelim brz oporavak.

Link to comment
Share on other sites

da ga oslobodim od tebe, mawtchia zelde bulbasora i ostalih mentalno retardiranih random spodoba koje unistavaju ovo fino kultno mesto

 

ali i ti si jedan od nas. Oslobodi prvo sebe pa onda druge

Cela mid tier member, baca low tier fore, ima kompleks da je high tier i opterecuje se tierima jer mu je mid jedno od najvecih dostignuca u zivotu. Kompletan marmić

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

a sad ozbiljno celo, od kad postujes ove dve godine nisi bacio dve dobre fore, okacio si tri lose slike i nisi ni u kakvoj raspravi konstruktivno doprineo. tvoje postovanje se svodi na prozivanje, zivot ti je postao rur jer druga u rlu nemas, ispod prosecan sportista bez perspektive. saberi se, dodji sebi, pocni da se bavis necim sto nije primanje udaraca u glavu i bivas uspesniji u lajfu, prestani da prozivas i da vredjas. kompleksi nize vrednosti vide i nestrucni ljudi jer negativnost izbija iz tebe. ajd sas budi drug i iskuliraj nas sve prozivki i losih fora.

Edited by pajser87
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

a sad ozbiljno celo, od kad postujes ove dve godine nisi bacio dve dobre fore, okacio si tri lose slike i nisi ni u kakvoj raspravi konstruktivno doprineo. tvoje postovanje se svodi na prozivanje, zivot ti je postao rur jer druga u rlu nemas, ispod prosecan sportista bez perspektive. saberi se, dodji sebi, pocni da se bavis necim sto nije primanje udaraca u glavu i bivas uspesniji u lajfu, prestani da prozivas i da vredjas. kompleksi nize vrednosti vide i nestrucni ljudi jer negativnost izbija iz tebe. ajd sas budi drug i iskuliraj nas sve prozivki i losih fora.

 

Ovo je disrispekt. Razbiće te Zola, on je jedini otkinuo Ćelu

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...