Jump to content

Prva kola!


killYg0r

Recommended Posts

има на наваку организовано, али мора да се скупи група људи и закупи термин од 1 сат и онда поделе међу собом, ако се не скупе, нема трек деја

Link to comment
Share on other sites

Moj provi auto je bila zastava skala 55. Rashodovani policijski kec, ćale i ja došli u BG, u Zastava Promet, izabrali ga od nekih 100-ak krševa tamo, i odšlepali u selo. Sledeća 2 meseca sam ga vario, krpio sređivao. Na kraju je ofraban u neku do jaja plavu boju, i taj auto sam vozio sledeće 2 godine... 

 

Prodao sam ga kad sam došao na studije u BG, trebale su mi pare...  :(

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

moze odokativnom metodom, ali to nije verodostojno na sudu.. zasto? to vec ne znam, ali svakom normalnom je dovoljno da vidi da nije isao ispod 100. 

 

nego ladno je klasican tatin sin batica, sa audijem, mercedesima i tetovazom. bez preterivanja, ovako sam ga zamisljao ali nisam hteo da se vodim stereotipima, kao mozda je imao smrtni slucaj kuci, zurio ne znam iz kog razloga, pokusavao sam da nadjem delic opravdanja za to sto se desilo, a zapravo je sve sto se vidi iznad u textu. najrealnija slika i prilika omladine u srbiji. kakva odvratna iskompleksirana svinja. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Prvi auto koji sam vozio je bio Renault Laguna II ( 2001 ili 2002 nisam siguran )

379_RenaultLaguna_1253477066.jpg

Posle njega, kada sam polozio dobio sam od svojih Opel Vectra B 2.0 jer su se oni upgrejdovali. Mnogo sam mrzeo taj auto jer je bio mnogo veliki i tukao sam se svaki put sa njim kada sam trebao da se uparkiram na neko nezgodno mesto u gradu, ali osim toga je bio carski auto. Motor mu je neunistiv a osim rdje i kvacilo ako se ne pazi ( drugar uspeo da ga sjebe posle nedelju dana ) su jedini da problemi koje sam imao sa njim ako se redovno odrzava.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6c/Opel_Vectra_Kombi_rear_20080108.jpg

Pocetkom ove godine sam prodao Opela i uzeo Audi a3 i do sada nisam imao nikakvih problema sa njim i bas mi je gotivan.

https://c1.staticflickr.com/9/8519/8515780768_7433a21c4c_b.jpg

A sto se tice toga da li bi dao svom detetu auto da vozi cim napuni 18 i polozi vozacki, verujem da bih jer ne vidim poentu sto je onda i polagao. Mene je deda na moje smaranje tipa sa vec nekih 14god ucio na poligonima da vozim i sa nekih 15 mi je davao i da ga vozim po otvorenim putevima i evo od tada do danas ( hvala Bogu ) nisam imao nikakvih udesa osim sto su mi docek 2014e pisali kaznu za svetla i pre nekih 3,4 meseca za pojas.

 

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...