Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

lik zna sta je dobar humor i sprdnja....naravno da na ulici ne bi cigana za 70dinara karao ili tukao, ili sta vec ;D samo je zanimljivo ove lozione sto ne kapiraju crni humor potprcavati i gledati kako sagorevaju kao hepo kocke :D
sve u svemu, odlican

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

lik zna sta je dobar humor i sprdnja....naravno da na ulici ne bi cigana za 70dinara karao ili tukao, ili sta vec ;D samo je zanimljivo ove lozione sto ne kapiraju crni humor potprcavati i gledati kako sagorevaju kao hepo kocke :D

sve u svemu, odlican

 

Lik ne bi znao sta je humor da ga udari u glavu sa sve natpisom (fonta 72) Humor. Isiljeno gura na isti nacin i to je to. A ko se upeca, upecao se. Sve u svemu naporan je do zla boga. 

  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Lik ne bi znao sta je humor da ga udari u glavu sa sve natpisom (fonta 72) Humor. Isiljeno gura na isti nacin i to je to. A ko se upeca, upecao se. Sve u svemu naporan je do zla boga.

Brate, ja sam ti dao minus zato što si baš smorio. Ponašaš se ne ko žena, nego ženetina u crnom koja je usput i borac za ljudska prava manjina i to ne samo ovde, nego generalno na forumu.

Mislim ovaj lik je ili težak bolid ili težak trol, ali smešno je kako nasisava pajsere poput đomlane koja sigurno nije trol i sigurno je bolid.

ps. jedini buthurt si ti, zato što te briga što su te napunili minusima! HA!

Edited by alfa
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Brate, ja sam ti dao minus zato što si baš smorio. Ponašaš se ne ko žena, nego ženetina u crnom koja je usput i borac za ljudska prava manjina i to ne samo ovde, nego generalno na forumu.

Mislim ovaj lik je ili težak bolid ili težak trol, ali smešno je kako nasisava pajsere poput đomlane koja sigurno nije trol i sigurno je bolid.

ps. jedini buthurt si ti, zato što te briga što su te napunili minusima! HA!

 

Prvo - ja se uopste nisam osvrnuo na necija prava, a pogotovo ne prava manjina niti smatram uopste relevantnim u ovom slucaju. Niti me njegovo pravo misljenje interesuje. Naveo sam da je lik seljacina jer mu je nivo humora ocajno nizak i na nivou je Zorice Markovic i njenog napusavanja u Farmama i Velikoj Braci gde ce se uvek naci jos neka budala koja ce se na to primiti i odgovoriti mu/joj. Mogao je da prica o cemu god je hteo - Ciganima, teoriji gravitacije ili sta god, ono sto je (tebi?) smesno je meni glupo.

 

Lik je po mom misljenju tezak bolid koji se trudi da bude trol i kao takav ce od mene da dobije prigodnu kategorizaciju. A to sto sam ja tebe smorio, pa sta da ti kazem, puni minusima.

 

EDIT: Ah da, mislim da ce ti biti zanimljivo kakve vesti kacim na sajtu. Mislim za te borbe prava manjina i crap, bas pogledaj vezano za povlacenje GTA V iz Australije.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...