Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

1. Nema to veze, kao sto rece mohr na svaku 1 godinu dodje dominacija iz europe/kina. Jbg, menja se meta game :)

 

2. Nije da navi nema discplina, vec igra rizican draft tu i tamo. Navi je jedan od timova koji dominira uvek na glavnim turnira u bo3, tako da necu da ih saljem kuci jos, rano je :)

 

3.  Tobi ( zato sto uvek uvodu hajp u metcheve ), Merlini ( lik je bog sto se tice analiziranja i neke insight savete ), Synd nije los takodje

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

merlini i synd su mi najnormalniji prilikom kastovanja, a pritom znaju sve sto treba o igrici. definitivno njih dvojica! merlini nekad zna da smori zato sto sve zna i uvek je upravu, tako da drugi caster ispadne debil. mada, za ovaj international su svi normalniji i profesionalniji, jer je izgleda veliki gabe zavrtao usi pre nego sto su krenuli live sa prenosom. :)

 

sa druge strane tobi i lumi znaju da ishajpuju, ali su takodje i neartikulisani likovi koje nekad ne mogu da podnesem koliko se deru i vriste bez ikakvog povoda. pogotovo sto im je game knowledge zaista bedan i posle toliko godina gledanja u competitive dotu. svaki jebeni put kad se baci blackhole, tobi ulazi u trans i krece da vristi i svrsava od uzbudjenja, ali svaki blackhole.. samo zapazite sledeci put kad budete gledali. meni je bilo smesno u pocetku, sad mi bas ide na nerve :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

da, za chronosphere i ravage isto dizu tenziju bespotreno npr.  ali jos nisam video da neko ima takav fetish na black hole kao tobi. cim cujem onaj zvuk castovanja black hole-a, odma moram da smanjujem zvucnike...   HJUUUDZ BLEKHOUL

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...