Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

ovo ne bi bilo smešno da nisi iijavio ovakve gluposti

 

 

 

možeš da kukaš kolko hoćeš al alajns je tolko jadan da ne može bude ni u top10 : (

Realno,po meni ni na'vi eu ne zasluzuje da bude medju 10 ekipa , toliki su retardi da je to uzasno,format je krajnje fer , moze protiv slabije ekipe jednom da izgubis ali ne 15 puta , nek se koncetrisu vise ... po meni najbolju igru je pokazao do sad vici i eg.dk je toliko sramna ekipa sa 5 poraza a sa takvim igracima , znaci tesko razocarenje . liquid je pokidao 1 dan i sad vec krecu da padaju psihicki izgleda ! nadam se da EG uzima ovaj int .

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ovo ne bi bilo smešno da nisi iijavio ovakve gluposti

 

 

 

možeš da kukaš kolko hoćeš al alajns je tolko jadan da ne može bude ni u top10 : (

 

pa izgleda ipak da sam i tad bio u pravu,alliance je nedavno osvojio dreamhack a evo sad,tolko su "jadni" da ne mogu da budu u top 10...EG ima fenomenalan draft i dobro igraju ali i dalje ih ne vidim ni blizu kao favorite za osvajanje,alliance me jeste u par gejmova razocarao igrom ali im je draft uz na'vijev ubedljivo najlosiji na turniru i ako prodju u top 10,bice iskljucivo na skill

Link to comment
Share on other sites

a ponekad i jaca ekipa odigra veoma lose,ne znam kako ti to nije jasno?I to je odigrala lose ne zbog formata,babinih gatki,vec je jednostavno u tom trenutku bila losiji tim.Bo1 samo vuce vecu odgovornost i zahteva maksimalan pristup.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Bas to sto je rekao mohr, ne svidja mi se draft od Navi.eu i Alliance uopste.

 

Najvise sam se razocarao od Alliance i Empire. Empire su imali neverovatnu sezonu kao sto je toma rekao bas, i nisam ni malo ocekivao da ce da imaju ovoliko los turnir sad.

 

Sto se tice main phase turnira, ili final 6-7 timova, ocekujem da tamo budu Navi.Eu, Cloud 9, EG, DK, IG, VG, Newbee.

Link to comment
Share on other sites

Jbg Empire je izgubio toliko dobijenih partija da je to strasno :D slicno kao Mouz proslih mesec-dva.  Inace savrsena partija c9 protiv iG-a, nadigrali su ih strasno i mozda na kraju izgube zbog embera sa 2 divinea :(
 

edit: uspeli su da dobiju, jako lepo su odigrali, svaka cast

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Jbg Empire je izgubio toliko dobijenih partija da je to strasno :D slicno kao Mouz proslih mesec-dva.  Inace savrsena partija c9 protiv iG-a, nadigrali su ih strasno i mozda na kraju izgube zbog embera sa 2 divinea :(

 

edit: uspeli su da dobiju, jako lepo su odigrali, svaka cast

3 divine :) slepac stoji u bazi i pokusava nemoguce , crkotina kineska :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

konacno sam doziveo da moj omiljeni heroj bude non stop pickovan,navijam za A ali zasluzeno gube,ne banuju voida koji je ono,default win hero ako se ode u late...a i lodin izbor itema na ovom turniru je kao da ga igra neki pijani rus kog bih report na pubu :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam navijao za njih prosle godine al tolko postali jadni post ti3 da mi je uvek smešno kada vidim da ovde lupetaš gluposti u vezi njih

 

i kao što sam rekao osvojili su turnir sa 4 ekipe koje nisu u top 10, eg sa jet lagom (koji su svi gledali na summitu i znali su šta igraju) i random c9 koji nekad kida a nekad su na arrow levelu, sve što su oni napravili za godinu dana

Edited by YL-
Link to comment
Share on other sites

lupas,nije bilo kineza ali se na'vi,liquid i jos par vrhunskih ekipa nije plasiralo,igrala se grupa bas kao ova za ti4...sve ekipe u jednoj grupi,alliance nije postao jadan sam od sebe,vec se meta poprilicno promenila,rat dota vise nije jaka kao nekad,oni kotl/pl nikad nisu mogli da izgube,a ne znam ni kad sam ih zadnji put spomenuo ili pominjao da cuvaju taktike,to si vec nesto sanjao,oni nisu ni ucestvovali na summitu...

Link to comment
Share on other sites

koliko vidim ponovo,kinezI suvereno vladaju ? jedino se mozda lgd ne plasira u top 10 mada ce i oni verovatno,eg sam podcenio,slazem se ali ih i dalje ne vidim kao favorite,videcemo vec kraj turnira i ko je sta pogodio u compendiumu,dk,newbee,ig,vg su moji favoriti a da navijam za alliance i fnatic sigurno necu prestati zato sto su fail tur...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...