Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

Ne kazem ja da nije jak, ocekivao sam da budu prvi jer oni skoro nikad nece izgubiti partiju od ovih na papiru slabijih timova, ali protiv jacih gube. A jeste bo1, ali zato igras 15 partija tako da ipak ne moze da se desi da neko ko ne zasluzuje ispadne. Zao mi samo Fnatica ako ne prodju :(

Link to comment
Share on other sites

pa eto,moze da se desi da ispadne alliance ili fnatic,ili u slucaju ako oni zaredjaju pobede,neko drugi,previse je 6 ekipa instant,ako vec 14 od 16 ekipa dobijaju nagrade,trebali su da stave da poslednje 2 ekipe samo idu kuci...bo1 nikako ne moze da bude fer,bo3 je legit i nikako drugacije...

Link to comment
Share on other sites

pa eto,moze da se desi da ispadne alliance ili fnatic,ili u slucaju ako oni zaredjaju pobede,neko drugi,previse je 6 ekipa instant,ako vec 14 od 16 ekipa dobijaju nagrade,trebali su da stave da poslednje 2 ekipe samo idu kuci...bo1 nikako ne moze da bude fer,bo3 je legit i nikako drugacije...

znaci treba da igraju 45 partija ?

Link to comment
Share on other sites

dodao bih i titan pored liquida ali su obe ekipe pozitivno iznenadile i apsolutno zasluzuju da idu dalje,zao mi mouz-a,pokidaju early game i ne umeju da privedu game kraju,malopre vs eg-a a evo sad se muce i sa fnaticom iako su pokidali early...


znaci treba da igraju 45 partija ?

 

ne,vec kao prosle god,2 grupe bo1 x2

Link to comment
Share on other sites

Ne bih bas stavljao ekipu koja je bila 3. mesto na TI3 kao slabiju.

anyway do jaja game mouz-fnatic. i DK se osvetio newbee-u :)

 

ali bez mushija :),sa yamate-om su se poprilicno mucili protiv svake iole jace ekipe,da me ne shvatis pogresno,nikako ih ne podcenjujem,bas su mi simpaticni :)

Link to comment
Share on other sites

zasto bo1 daje prednost slabijim ekipama?Ako izgubis nisi se dovoljno trudio ili nisi ni zasluzio da pobedis.

zato sto svaki bo1 daje prednost slabijima, mogu da bljesnu, trenutak srece ili cega vec i pobedili su, sto je ipak manja verovatnoca da se desi u 2 ili 3 meca...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

prosle god je mufc imao 0-16 i o5 nije ispao posle toga a ove godine ce mnogi timovi koji nemaju nesto dobar skor a pokazali su veliki skill,ozbiljnost,kvalitet ispasti odma nakon ovih 15 gejmova,to mi je ono nepravedno na sta ciljam,cak i arrow koji za sad ima samo 2 pobede,daleko od toga da su se momci obrukali...kad bih morao da biram te poslednje 2 ekipe,arrow i empire ali jbg,ispasce verovatno mouz,na'vi us,lgd i fnatic uz pomenute 2,lgd i fnatic imaju mozda jos neke sanse,ne znam tacno trenutnu tabelu,mislim da i alliance pa cak i c9,na'vi eu mogu da ispadnu ako izgube sve do kraja..

Link to comment
Share on other sites

prosle god je mufc imao 0-16 i o5 nije ispao posle toga a ove godine ce mnogi timovi koji nemaju nesto dobar skor a pokazali su veliki skill,ozbiljnost,kvalitet ispasti odma nakon ovih 15 gejmova,to mi je ono nepravedno na sta ciljam,cak i arrow koji za sad ima samo 2 pobede,daleko od toga da su se momci obrukali...kad bih morao da biram te poslednje 2 ekipe,arrow i empire ali jbg,ispasce verovatno mouz,na'vi us,lgd i fnatic uz pomenute 2,lgd i fnatic imaju mozda jos neke sanse,ne znam tacno trenutnu tabelu,mislim da i alliance pa cak i c9,na'vi eu mogu da ispadnu ako izgube sve do kraja..

http://www.gosugamers.net/dota2/news/28149-cloud9-liquid-among-group-leaders-after-hectic-day-1

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kako ti to ne razumes...i give up,u pravu je trn

ovo ne bi bilo smešno da nisi iijavio ovakve gluposti

 

fine sanse na ti4,lol,ekipe su eksperimentisale i previse,turnir je za to i sluzio,prvi put u zivotu sam gledao kineze koji ne try harduju,EG je imao savrsen draft i dobro su ga sprovodili tokom gejmova ali skillwise,oni jedva da su top 10,ako i jesu uopste...

 

 

možeš da kukaš kolko hoćeš al alajns je tolko jadan da ne može bude ni u top10 : (

Edited by YL-
Link to comment
Share on other sites

po meni je isto ovaj format sasvim legit. dal je bo1 ili bo3 nema mnogo veze ako igra svako sa svakim od 16 ekipa. da su u grupama, onda bi se slozio sa mohr-om da je glupo bo1. ovako svako ima istu priliku, ne moze niko da se zali sto je zapao u grupu sa jacima ili neko da prodje na foru jer su sa slabijima. pritom, ovde su sve ekipe prilicno jake i ujednacene, nema favorita jos uvek, tako da ovaj format sasvim lepo pristaje pocetnoj fazi turnira. 

 

ne znam samo kako su amerikanci pojeli evropske timove ovako. jedini ko prolazi po meni dalje je navi, mada i oni deluju nestabilno na momente. fnatic se nadam da prolazi, ali oni su zajebanti... :) sa druge strane eg i liquid mnogo konkretnije igraju, vise tryharduju definitivno.

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

prosle god je mufc imao 0-16 i o5 nije ispao posle toga a ove godine ce mnogi timovi koji nemaju nesto dobar skor a pokazali su veliki skill,ozbiljnost,kvalitet ispasti odma nakon ovih 15 gejmova,to mi je ono nepravedno na sta ciljam,cak i arrow koji za sad ima samo 2 pobede,daleko od toga da su se momci obrukali...kad bih morao da biram te poslednje 2 ekipe,arrow i empire ali jbg,ispasce verovatno mouz,na'vi us,lgd i fnatic uz pomenute 2,lgd i fnatic imaju mozda jos neke sanse,ne znam tacno trenutnu tabelu,mislim da i alliance pa cak i c9,na'vi eu mogu da ispadnu ako izgube sve do kraja..

To sto ispadaju bez druge sanse pre playoffa se ni meni ne svidja. Recimo taj empire kojeg si stavio i koji jeste medju poslednje dve je imao neverovatnu sezonu i apsolutno bi imao sanse protiv svake ekipe u bo3, cak su i u grupi igrali solidno, ali mislim da ni sami nisu svesni kako imaju ovako ocajan skor :) Mouz realno nije zasluzio da prodje ako gledamo samo international jer su igrali ocajno, puno vise sam ocekivao od njih. Ali evo sad su se probudili malo. Aliance takodje :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...