Jump to content

Leto i festivali 2014


Recommended Posts

Врхунац фестивала ми је било последње вече, затварање на Burn стејџу, последњи b2b, нека два Македонца Видиновски и Апостолски, померили су ми границе звука електронске музике, скоро такво прање нисам слушао. Били су одлични и наступи пре њих, али ови су изули за све паре.

Поз за све Рурљане са Феста 0/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, video sam Tarzana ujutru na podu okruženog doktorima :)))

Verovatno je pao sa drveta :c

[roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

niko ni reci o tomorrowlandu ove godine,vec danima preslusavam nastupe,ova 2 cara zajedno su me odusevila...

 

 

Niko ni reči zato što je to muzika za debile, mislim ima ovde na ruru dosta dance arena ortaka ali nisu baš taj level debilizma.

sve najbolje želim, poz

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

tako si ti zvucao jbg,cisto da vidis svoj nivo komunikacije,najradije bih i ja slusao pridu i progressive house 24/7 ali nisam uskogrud kao pojedini,pogotovo kad je tiesto u pitanju,nije to ona muzika koju je on pustao pre 10-tak i vise godina ali lik ce od mene uvek imati postovanje kao sto bi legenda poput njega i trebala da ima od svakoga...

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da ću manje da hejtujem kad sam sklonio nick "Mrzitelj", međutim desilo se obrnuto, nagon je još veći!

 

u to ime

tako si ti zvucao jbg,cisto da vidis svoj nivo komunikacije,najradije bih i ja slusao pridu i progressive house 24/7 ali nisam uskogrud kao pojedini,pogotovo kad je tiesto u pitanju,nije to ona muzika koju je on pustao pre 10-tak i vise godina ali lik ce od mene uvek imati postovanje kao sto bi legenda poput njega i trebala da ima od svakoga...

pa i to je muzika za debile.

 

 

morao sam:::DDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...